Wymiary

Dzięki optymalizacji produkcji BÖCK Blue 9 jest dostępny standardowo w szerokościach do 32 m i długościach do 200 m. Na życzenie BÖCK Blue 9 jest również dostępny w szerokościach do 64 m i długościach do 500 m.

Folia do kiszonki BÖCK Blue 9

Dzięki BÖCK Blue 9 zrewolucjonizowano jakość folii do kiszonek! Dzięki najnowszym technologiom folia ta z barierą tlenową wykonana jest  z 9 różnych warstw. Ten postęp techniczny pozwala na uzyskanie ekonomicznie korzystnej grubości materiału wynoszącej tylko 80 µm. Jasnoniebieska górna strona nadaje powłoce odporność na promieniowanie UV przez 18 miesięcy i zapobiega ponownemu nagrzewaniu się kiszonki. Wyłączne zastosowanie BÖCK Blue 9 bez foli naprężającej oszczędza czas i pieniądze. Nowy BÖCK Blue 9 to gwarancja otrzymania kiszonki najlepszej jakości.

Zapytaj o ofertę

Środkowa warstwa BOCK Blue 9 zapewnia ekstremalną barierę tlenową, która jest o 99% niższa od standardu DLG (<250). Jest więc prawie gazoszczelna. Ta bariera tlenowa zapewnia optymalny proces fermentacji i gwarantuje doskonale ustabilizowane kiszonki.

Materiały