Agro-Tech Junoszyn jest młodą, prężnie działającą firmą w branży rolniczej. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy TeeJet, BvL, Tuchel Maschinenbau GmbH oraz Westermann. Co więcej jesteśmy generalnym importerem na Polskę firmy Bock, której produkty charakteryzują się najwyższą jakością. Oferujemy techniczną obsługę rolnictwa opartą na wieloletnim doświadczeniu. Naszym priorytetem jest fachowość, elastyczność oraz solidność. W naszej ofercie znajduje się także obsługa serwisowa maszyn rolniczych oraz części zamienne wiodących producentów w branży rolniczej w konkurencyjnych cenach.

Posiadamy uprawnienia konserwatorskie w kategorii I WJK nr. K/19/0028/09 umożliwiające wykonanie prac konserwatorskich i przygotowanie Ładowaczy teleskopowych pod rejestrację UDT. Przygotowanie dokumentacji niezbędnej do rejestracji, wykonywanie przeglądów i napraw ładowaczy już objętych nadzorem.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy TeeJeet Technologies

TeeJet Technologies koncentruje się wyłącznie na technologii zastosowań. Firma i jej produkty są obecne na rynku rolniczym już od chwili wprowadzenia pierwszych produktów do ochrony plonów w latach czterdziestych XX w. Systemy sterowania wywodzą się od najwcześniejszych polowych zastosowań elektroniki w rolnictwie. To doświadczenie w dziedzinie opryskiwania, nawożenia i wysiewu oznacza, że nikt nie jest lepiej przygotowany do zapewnienia wysokiej jakości produktów i rozwiązań technicznych dla Państwa działalności. Innowacyjne, wyróżniające się w branży produkty – właśnie tego oczekujecie od firmy TeeJet.
Źródło:
http://teejet.it/polish/home/about-us.aspx

Zobacz produkty firmy TeeJet

Serwis

Firma Agro-Tech Junoszyn oferuje fachowe usługi serwisowe. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie i jesteśmy do Państwa dyspozycji z pełni wyposażonymi samochodami serwisowymi. Zapewniamy serwis mobilny, na żądanie, bezpośrednio przy maszynie. Nasza oferta obejmuje profesjonalną naprawę ciągników, ładowaczy teleskopowych, opryskiwaczy, a także wozów paszowych. Dodatkowo oferujemy kompleksowy serwis klimatyzacji oraz możliwość regeneracji ślimaków do hederów, łącznie z ich transportem. Proponujemy również serwis terminowy, polegający na podpisaniu umowy zobowiązującej nas do monitorowania i przestrzegania terminów przeglądów oraz udostępniania raportów z przeglądów napraw.

Galeria zdjęć