BÖCK Silosysteme
Lider w zakresie produkcji folii silosowej

BÖCK Silosysteme

Firma BÖCK Silosysteme od 40 lat jest liderem w zakresie produkcji folii silosowej. Funkcjonalność, rentowność oraz przyjazność dla środowiska określają ich działania handlowe, a wysokie standardy bezpieczeństwa oraz jakości okrycia silosów z sianokiszonką są dla nich oczywiste.

BÖCK Silosysteme

Na każdym etapie produkcji folii do silosów firma BÖCK stawia na niekonwencjonalne myślenie, a rozwój innowacyjnych technik i produktów dla rolnictwa stanowi ich siłę. Ich usługi zorientowane są na stronę praktyczną i obejmują optymalizację silosów w celu uzyskania kiszonki najwyższej jakości, a także zastosowanie najnowocześniejszych, wysokogatunkowych systemów do zamykania silosów. Obecnie skupiają się mocno na dostosowaniu okryć silosów do potrzeb klientów.

Folia na silos od tego renomowanego producenta to materiał o nieprzeciętnej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne. Odporne na zerwanie i przedziurawienie, stanowią ochronę dla kiszonki. Folia silosowa ogranicza dostęp m.in. zimnego powietrza czy deszczu. Z drugiej strony jest też odporna na działanie silnych promieni słonecznych i chroni paszę również, gdy silos jest otwarty. Okrycie silosu folią neutralizuje ryzyko wysuszenia kiszonki bądź pojawienia się pleśni i grzybów.

Oferta

Chcesz otrzymywać powiadomienia
o nowych filmach?
Subskrybuj nasz kanał
left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz