Agro-Tech Junoszyn jest generalnym importerem na Polskę BÖCK Silosysteme !

Firma BÖCK Silosysteme od 40 lat jest liderem w zakresie produkcji folii silosowej jak i samych silosów. Funkcjonalność, rentowność oraz przyjazność dla środowiska określają ich działania handlowe, a wysokie standardy bezpieczeństwa oraz  jakości okrycia silosów z sianokiszonką są dla nich oczywiste. Na każdym etapie produkcji folii do silosów firma BÖCK stawia na niekonwencjonalne myślenie, a rozwój innowacyjnych technik i produktów dla rolnictwa stanowi ich siłę.  Ich usługi zorientowane są na stronę praktyczną i obejmują optymalizację silosów w celu uzyskania kiszonki najwyższej jakości, a także zastosowanie najnowocześniejszych, wysokogatunkowych systemów do zamykania silosów. Obecnie skupiają się mocno na dostosowaniu okryć silosów do potrzeb klientów.

Folia na silos od tego renomowanego producenta to materiał o nieprzeciętnej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne. Odporne na zerwanie i przedziurawienie, stanowią ochronę dla kiszonki. Folia silosowa ogranicza dostęp m.in. zimnego powietrza czy deszczu. Z drugiej strony jest też odporna na działanie silnych promieni słonecznych i chroni paszę również, gdy silos jest otwarty. Okrycie silosu folią neutralizuje ryzyko wysuszenia kiszonki bądź pojawienia się pleśni i grzybów.

Firma BÖCK działa kompleksowo. Co prawda folia do okrycia silosu to obecnie ich hit, ale nie zapominajmy, że produkują chociażby siatki ochronne na pryzmy oraz worki silosowe. Uniemożliwiając m.in. trzepotanie folii silosowej oraz odpowiednio obciążając konstrukcję, siatki jeszcze bardziej podwyższają standard ochrony kiszonki.

BÖCK Silosysteme ze swoimi flagowymi produktami – głównie najwyższej jakości, oryginalną folią na silosy – jest rzetelnym partnerem we wszystkich sprawach związanych z kiszonką!

Nasza oferta

Oryginalna Folia Kiszonkarska BÖCK BLUE  9

Siatka Ochronna na Pryzmy BÖCK Gitterflex

Worki Obciążeniowe SiloSack

800% folia do kiszonki

SiloClipSystem mocowania

SIloClickSystem mocowania folii ściennej

Siatka ochronna CORN-tex

fliz do słomy BÖCK Top-Vlies

Fliz do Słomy BÖCK Top-Vlies

Akcesoria

Katalogi Bock Silosysteme: