Folia Kiszonkarska BÖCK Blue 9

Oryginalna folia kiszonkarska BOCK Blue 9 powstała w zgodzie z najnowszymi technologiami dzięki czemu jej zastosowanie zapewnia otrzymanie kiszonki o najwyższej jakości. Postęp techniczny w produkcji folii na kiszonkę oraz wykorzystanie wysokiej klasy surowców umożliwiło stworzenie takiego materiału do okrywania kiszonki, który posiada ekstremalną barierę tlenową. Jest aż o 99% niższa od standardu DLG. Oznacza to też, że folia na pryzmę jest niemal gazoszczelna. Bariera tlenowa zapewnia właściwy proces fermentacji i stabilizuje kiszonkę. Stosowana przede wszystkim do okrycia silosów i pryzm z kiszonką z kukurydzy.

Zapytaj o ofertę

Oryginalna folia kiszonkarska składa się aż z 9 różnych warstw (standardowe folie mają ich od 3 do 5), a mimo to grubość folii do kiszonki wynosi jedynie 80 um. Bock Blue 9 wykazuje elastyczność i sprężystość, posiada warstwy wiążące, a warstwa nośna folii do okrywania jest odporna na zerwanie.

W momencie, gdy standardowe folie kiszonkarskie wykazują wytrzymałość na rozciąganie na poziomie 17-20 MPa, Bock Blue 9 osiąga aż 28 MPa. Do tego zastosowanie górnej, niebieskiej warstwy sprawia, że powłoka jest szczelna na światło i odporna na promieniowanie UV aż przez 18 miesięcy. Tak opracowana folia barierowa zapobiega nagrzewaniu kiszonki. Użycie oryginalnej folii pryzmowej Bock Blue 9 bez folii naprężającej to oszczędność czasu i zasobów finansowych.

Dzięki powyższym właściwościom, oryginalne folie kiszonkarskie Bock Blue 9 pozwalają zaoszczędzić nawet 63% czasu pracy, są lżejsze i łatwiejsze w obsłudze. Można je stosować w ekstremalnych warunkach temperaturowych, bo od -50 do aż +70 stopni C. Do tego materiały zastosowane do jej produkcji nadają się w 100% do ponownego zastosowania po procesie recyklingu.

Folia do kiszonki Bock Blue 9 to prawdziwa rewolucja w zakresie konserwacji pasz.

Wymiary

Dzięki optymalizacji produkcji BÖCK Blue 9 jest dostępna standardowo w szerokościach do 32 m i długościach do 200 m. Na życzenie BÖCK Blue 9 jest również dostępna w szerokościach do 64 m i długościach do 500 m.

Zapytaj o ofertę

Inne produkty w tej kategorii: