BÖCK Gitterflex – Siatka ochronna do silosów

BÖCK Gitterflex to siatka ochronna na pryzmy wykazująca długą żywotność i trwałość. Stanowi skuteczne zabezpieczenie przed uszkodzeniem folii na kiszonkę poprzez czynniki zewnętrzne takie jak aktywność dzikich zwierząt. Siatka silosowa Gitterflex uniemożliwia trzepotanie folii, dzięki czemu do silosów nie przedostaje się powietrze. Z kolei, gdy jest on otwarty, siatka silosowa chroni kiszonkę przed działaniem silnego światła słonecznego zapobiegając w ten sposób wysychaniu paszy.  Na dodatek siatka ochronna do silosów Gitterflex wstrzymuje fermentację leżakowania i skutecznie przeciwdziała powstawaniu pleśni, co do tej pory było sporym problemem przy zastosowaniu zwykłej folii  zawieszanej na silosy. Materiały, z których wykonana jest siatka Gitterflex, są gęste i gęsto tkane, co sprawdza się w ochronie silosów już od 25 lat.

Ciężar siatki silosowej w wersji Standard to 220 g/m2 lub 300 g/m2.  Zielony materiał posiada tkane pasy ułatwiające pracę. Produkt dostępny jest w wielu rozmiarach. Możliwe jest też zamówienie zabezpieczenia na silosy w niestandardowym rozmiarze – na życzenie klienta.

Siatka pryzmowa zapewnia oszczędność czasu, jest przyjazna dla środowiska, gdyż usuwa konieczność stosowania opon i piasku. Ponadto producent zapewnia 3 lata gwarancji przed uszkodzeniami przez ptaki, 7 lat standardowej gwarancji i 10-letnią gwarancję odporności siatki pryzmowej na działanie promieni UV.

Zapytaj o ofertę

Dostępna w 3 wersjach: Standard, Standard Plus oraz Premium.

Siatka ochronna na pryzmy BÖCK Gitterflex

Zapytaj o ofertę

WSKAZÓWKA

Mocowanie siatki w silosie za pomocą:

  • Silosack BÖCK
  • BÖCK SiloClip
  • BÖCK SiloFix

Inne produkty w tej kategorii: