OFERTA

BÖCK Gitterflex – Siatka ochronna do silosów

Długa żywotność i trwałość
Chroni kiszonkę przed działaniem silnego światła słonecznego
Przeciwdziała powstawaniu pleśni
Siatka ochronna na pryzmy

Materiały do pobrania

siatka na pryzmy BOCK

Siatka ochronna na pryzmy BÖCK Gitterflex wykazuje długą żywotność i trwałość. Stanowi skuteczne zabezpieczenie przed uszkodzeniem folii na kiszonkę poprzez czynniki zewnętrzne takie jak aktywność dzikich zwierząt. Siatka silosowa Gitterflex uniemożliwia trzepotanie folii, dzięki czemu do silosów nie przedostaje się powietrze. Z kolei, gdy jest on otwarty, siatka silosowa chroni kiszonkę przed działaniem silnego światła słonecznego zapobiegając w ten sposób wysychaniu paszy.

Na dodatek siatka ochronna do silosów Gitterflex wstrzymuje fermentację leżakowania i skutecznie przeciwdziała powstawaniu pleśni, co do tej pory było sporym problemem przy zastosowaniu zwykłej folii zawieszanej na silosy. Materiały, z których wykonana jest siatka Gitterflex, są gęste i gęsto tkane, co sprawdza się w ochronie silosów już od 25 lat.

Siatki ochronne na pryzmy dostępne w 3 wersjach:

Standard, Standard Plus oraz Premium.

Zapytaj o ofertę

Ciężar siatki silosowej w wersji Standard to 220 g/m2 lub 300 g/m2. Zielony materiał posiada tkane pasy ułatwiające pracę. Produkt dostępny jest w wielu rozmiarach. Możliwe jest też zamówienie zabezpieczenia na silosy w niestandardowym rozmiarze – na życzenie klienta.

Siatka ochronna na pryzmy i jej zalety

Siatka ochronna na pryzmy zapewnia oszczędność czasu, jest przyjazna dla środowiska, gdyż usuwa konieczność stosowania opon i piasku. Ponadto producent zapewnia 3 lata gwarancji przed uszkodzeniami przez ptaki, 7 lat standardowej gwarancji i 10-letnią gwarancję odporności siatki pryzmowej na działanie promieni UV.

left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz