OFERTA

BÖCK Gitterflex – Siatka ochronna do silosów

Długa żywotność i trwałość
Chroni kiszonkę przed działaniem silnego światła słonecznego
Przeciwdziała powstawaniu pleśni
Siatka ochronna na pryzmy

Materiały do pobrania

BÖCK Gitterflex to siatka ochronna na pryzmy wykazująca długą żywotność i trwałość. Stanowi skuteczne zabezpieczenie przed uszkodzeniem folii na kiszonkę poprzez czynniki zewnętrzne takie jak aktywność dzikich zwierząt. Siatka silosowa Gitterflex uniemożliwia trzepotanie folii, dzięki czemu do silosów nie przedostaje się powietrze. Z kolei, gdy jest on otwarty, siatka silosowa chroni kiszonkę przed działaniem silnego światła słonecznego zapobiegając w ten sposób wysychaniu paszy. Na dodatek siatka ochronna do silosów Gitterflex wstrzymuje fermentację leżakowania i skutecznie przeciwdziała powstawaniu pleśni, co do tej pory było sporym problemem przy zastosowaniu zwykłej folii zawieszanej na silosy. Materiały, z których wykonana jest siatka Gitterflex, są gęste i gęsto tkane, co sprawdza się w ochronie silosów już od 25 lat.

Dostępna w 3 wersjach: Standard, Standard Plus oraz Premium.

Zapytaj o ofertę

Ciężar siatki silosowej w wersji Standard to 220 g/m2 lub 300 g/m2. Zielony materiał posiada tkane pasy ułatwiające pracę. Produkt dostępny jest w wielu rozmiarach. Możliwe jest też zamówienie zabezpieczenia na silosy w niestandardowym rozmiarze – na życzenie klienta.

Siatka pryzmowa zapewnia oszczędność czasu, jest przyjazna dla środowiska, gdyż usuwa konieczność stosowania opon i piasku. Ponadto producent zapewnia 3 lata gwarancji przed uszkodzeniami przez ptaki, 7 lat standardowej gwarancji i 10-letnią gwarancję odporności siatki pryzmowej na działanie promieni UV.

left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz