OFERTA

Worki silosowe SiloSack

Hermetyczne uszczelnienie krawędzi
Różne rozmiary i wzory
Wysoka jakość produktu
Worki obciążeniowe

Materiały do pobrania

Worki obciążeniowe na pryzmy marki BÖCK to optymalne rozwiązanie wykorzystywane do mocowania osłony na silosy oraz hermetycznego uszczelniania ich krawędzi. O sukcesie worków obciążeniowych marki, najlepiej świadczy fakt, że praktyczne zastosowanie na rynku znalazło już ponad 10 milionów wyprodukowanych Silosack’ów.

Producent oferuje worki silosowe w różnych rozmiarach i wzorach. Powinny one być wypełniane żwirem 4-8 mm. To gwarantuje odpowiednią przepuszczalność wody. Aby worki silosowe optymalnie dopasować do podłoża nie należy napełniać ich więcej niż na 2/3 worka. Do zamykania worków obciążeniowych można posłużyć się wiertarką blokującą tej samej marki.

Worki dostępne są w trzech wersjach:

  • Standard z uchwytem i drutem uszczelniającym ze stali nierdzewnej
  • Premium z szybkozłączką, tkanymi ramiączkami, uchwytem i drutem ze stali nierdzewnej
  • SLEP Tandem Silosack, czyli dwukomorowy, unikalny system z podwójnym szwem.

Zapytaj o ofertę

SLEP Tandem Silosack, czyli dwukomorowy, unikalny system z podwójnym szwem.

Worek obciążeniowy na silos od firmy BÖCK to rozwiązanie najnowocześniejsze pod względem wykorzystanych technologii, a do tego proces powstawania i sam produkt podlegają ścisłym kontrolom jakości. Dzięki temu możemy mieć pewność, że zakupione worki obciążeniowe na pryzmę wykazują maksymalną stabilność UV.

Worki silosowe BÖCK mają jednostronny kolorowy pasek i drut blokujący wykonany ze stali nierdzewnej, która pokryta została tworzywem sztucznym. Daje to workom obciążeniowym zabezpieczenie przed rdzą i wydłuża ich żywotność.

Wskazówka:

1 rok paski do góry
1 rok paski do dołu, wtedy zwiększa się żywotność!

left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz