Worki silosowe SiloSack

Worki obciążeniowe na pryzmy marki BÖCK to optymalne rozwiązanie wykorzystywane do mocowania osłony na silosy oraz  hermetycznego uszczelniania ich krawędzi. O sukcesie worków obciążeniowych marki, najlepiej świadczy fakt, że praktyczne zastosowanie na rynku znalazło już ponad 10 milionów wyprodukowanych Silosack’ów.

Producent oferuje worki silosowe w różnych rozmiarach i wzorach. Powinny one być wypełniane żwirem 4-8 mm. To gwarantuje odpowiednią przepuszczalność wody. Aby worki silosowe optymalnie dopasować do podłoża nie należy napełniać ich więcej niż na 2/3 worka. Do zamykania worków obciążeniowych można posłużyć się wiertarką blokującą tej samej marki.

 Worki dostępne są w trzech wersjach:

  • Standard z uchwytem i drutem uszczelniającym ze stali nierdzewnej
  • Premium z szybkozłączką, tkanymi ramiączkami, uchwytem i drutem ze stali nierdzewnej
  • SLEP Tandem Silosack, czyli dwukomorowy, unikalny system z podwójnym szwem.

Zapytaj o ofertę

Worek obciążeniowy na silos od firmy BÖCK to rozwiązanie najnowocześniejsze pod względem wykorzystanych technologii, a do tego proces powstawania i sam produkt podlegają ścisłym kontrolom jakości. Dzięki temu możemy mieć pewność, że zakupione worki obciążeniowe na pryzmę wykazują maksymalną stabilność UV.

Worki silosowe BÖCK mają jednostronny kolorowy pasek i drut blokujący wykonany ze stali nierdzewnej, która pokryta została tworzywem sztucznym. Daje to workom obciążeniowym zabezpieczenie przed rdzą i wydłuża ich żywotność.

Wskazówka:

  • 1 rok paski do góry
  • 1 rok paski do dołu, wtedy zwiększa się żywotność!

Każdy worek posiada specjalny mankiet służący do łatwego przenoszenia, układania i stabilizowania stosu na silosie. Produkt jest odporny na rozciąganie i poślizg, a do tego wyposażony w system modułowy do mocowania pokrywy silosu.

> Worki silosowe na życzenie dostarczane są wypełnione!

Zobacz inne produkty w tej kategorii:

Zapytaj o ofertę

TYLKO TERAZ! OFERTA SPECJALNA!
ŁAP OKAZJĘ PÓKI MOŻESZ!

 

Gwarantujemy najwyższą jakość i najniższą cenę na rynku!
Worki silosowe Böck Silosysteme za 4 zł brutto/szt.
Rozmiar worków: 100 x 27 cm
Minimum zamówienia- 50 szt.
NIE WAHAJ SIĘ! TANIEJ NIE ZNAJDZIESZ:)
Dzięki zastosowaniu milionów worków silosowych BÖCK w praktyce, ich jakość i trwałość zostały doskonale sprawdzone i potwierdzone.Worki silosowe BÖCK są produkowane przy użyciu nowoczesnych technologii i spełniają surowe normy kontroli jakości; umożliwiając maksymalną stabilność i trwałość UV. Na worku znajduje się kolorowy pasek, dzięki czemu odsłonięta strona może zostać zidentyfikowana i użytkowana naprzemiennie, aby ograniczyć zużycie i przedłużyć czas użytkowania: pasek pierwszego roku na górze – w kolejnym roku pasek na dole.

Worki silosowe BÖCK mają jednostronny kolorowy pasek i drut blokujący wykonany ze stali nierdzewnej, która pokryta została tworzywem sztucznym. Daje to workom obciążeniowym zabezpieczenie przed rdzą i wydłuża ich żywotność.

Każdy worek posiada specjalny mankiet służący do łatwego przenoszenia, układania i stabilizowania stosu na silosie. Produkt jest odporny na rozciąganie i poślizg, a do tego wyposażony w system modułowy do mocowania pokrywy silosu.