Mieszalniki do biogazowni
OFERTA

Mieszalniki do biogazowni

Duży wybór różnych modeli
Wyściółka zbiornika ze stali nierdzewnej BvL
Ślimaki mieszające ze stali
nierdzewnej BvL
Żmijki dozujące BvL
BvL oferuje szeroki wybór mieszalników do biogazowni. Pomożemy znaleźć sprzęt, który najlepiej sprawdzi się w Twojej instalacji biogazowej. W zakresie wielkości od 8 m³ do 80 m³ dostępne są różne mieszalniki pionowe, które mają różne otwory rozładunkowe.

Folia Kiszonkarska

W naszej ofercie posiadamy również folię kiszonkarską BÖCK Blue 9, która doskonale sprawdza się w biogazowniach. Oryginalna folia kiszonkarska BOCK Blue 9 powstała w zgodzie z najnowszymi technologiami dzięki czemu jej zastosowanie zapewnia otrzymanie kiszonki o najwyższej jakości.
Zobacz folię kiszonkarską
Masz pytania dotyczące
naszej oferty?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Zalety naszych mieszalników

Wyściółka zbiornika ze stali nierdzewnej BvL

Wyściółka wykonana z wysokostopowej stali nierdzewnej, aby sprostać ekstremalnym wymaganiom. Wszystkie mieszalniki V-Bio BvL wyposażone są w wyściółkę wykonaną z V2A, która wzmacnia je do stosowania w ekstremalnie wymagających warunkach. V2A to wysokostopowy gatunek stali nierdzewnej o najwyższej jakości i wysokim stężeniu chromu/niklu. Stal ta sprawdza się szczególnie w warunkach ściernych. Ponieważ nie powoduje korozji, V2A jest wyjątkowo wytrzymały.

Ślimaki mieszające ze stali nierdzewnej BvL

Ślimaki dozujące wykonane są z wysokostopowej stali nierdzewnej, aby wytrzymać ekstremalne warunki. Ślimaki dozujące umieszczone w zbiorniku mieszającym również są dostępne w wersji ze stali nierdzewnej. Zastosowana stal to stal nierdzewna V2A. Ten gatunek stali naprawdę błyszczy pod wpływem mediów ściernych. Jest odporny na zużycie i praktycznie wolny od korozji. Te cechy są gwarancją długiej żywotności.
Chcesz otrzymywać powiadomienia
o nowych filmach?
Subskrybuj nasz kanał
left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz