OFERTA

Wóz paszowy
V-Mix Drive Maximus Giant 2S

Pojemność: 17 - 21 m³
Dwuślimakowy
Niezwykle zwrotny
Wóz paszowy<br> V-Mix Drive Maximus Giant 2S

Materiały do pobrania

Zwinny, dwuślimakowy i samojezdny wóz paszowy w formacie XL.

Maximus Plus przeznaczony jest do codziennego użytku. W związku z tym BvL zadbał o to, aby do jego budowy dobrać sprawdzone i przetestowane komponenty, co zapewnia maksymalną wydajność.

Dzięki samojezdnemu wozowi paszowemu V-Mix Drive Maximus Giant 2S korzystasz z łagodnej strukturalnie technologii wycinania, mieszania i dozowania kiszonki. Profilowany walec o szerokości 2 m współpracuje z odpornymi na ścieranie segmentami zębatymi. W dłuższej perspektywie ta forma ekstrakcji chroni strukturę paszy oraz jej jakość. Pomimo swoich rozmiarów, ten „gigantyczny” samojezdny wóz paszowy jest zwinny i doskonale manewruje.

System sterowania wbudowany w samojezdny wóz paszowy BvL zapewnia użytkownikowi maksymalną wygodę obsługi. Podczas wykonywania swojej pracy kierowca obsługujący maszynę jest maksymalnie wspierany. Możliwość nieprawidłowego działania jest wykluczona przez automatyczne urządzenia regulacyjne. Ten rodzaj regulacji zapewnia maksymalny stopień bezpieczeństwa pracy. Wszystkie funkcje hydrauliczne można dowolnie i niezależnie regulować. Dzięki temu maszynę można zawsze dostosować do danej sytuacji w najlepszy możliwy i najbardziej wydajny sposób.

Zapytaj o ofertę

left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz