OFERTA

Wóz paszowy
V-Mix Fill Plus LS 1S

Pojemność: 8 - 13 m³
Jednoślimakowy
Własny zespół tnący oraz łyżka załadowacza
Wóz paszowy<br> V-Mix Fill Plus LS 1S

Materiały do pobrania

Kompaktowy, samozaładowczy wóz paszowy z zespołem tnącym i szuflą załadunkową.

Samozaładowczy wóz paszowy V-MIX Fill Plus LS 1S posiada jeden ślimak mieszający, a także łyżkę załadunkową. W przeciwieństwie do wersji L, wersja LS wyposażona jest dodatkowo we własny system tnący. Zapewnia on idealną, gładką powierzchnię cięcia, która zachowuje gęstość przechowywania kiszonki. Zmniejsza także ilość tlenu przenikającego do kiszonki. Dzięki temu straty paszy z dogrzewania na powierzchni ściany kiszonki i w samej kiszonce są zminimalizowane.

Jest to wszechstronna i kompletna maszyna, która łączy wszystkie etapy pracy- od pobierania paszy, wycinania jej z pryzmy, po załadunek, rozdrabnianie, mieszanie i dystrybucję TMR. Dostępna jest w pojemnościach od 8 do 13 m³.

Opcje rozładunku:
Samozaładowcze wozy paszowe z pojedynczym ślimakiem mogą być wyposażone w przenośnik poprzeczny z tyłu lub z przodu. Zamontowany z tyłu przenośnik poprzeczny idealnie nadaje się do budynków ze ślepymi uliczkami, bez przejścia, ponieważ umożliwia operatorowi wyładunek paszy w skrajnej tylnej pozycji wozu paszowego.

Zapytaj o ofertę

left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz