Fleetguard

Firma Fleetguard jest wiodącym, światowym dostawcą systemów filtracyjnych.

Produkuje układy filtracyjne do takich produktów jak: maszyny rolnicze, samochody ciężarowe, autokary i autobusy, agregaty prądotwórcze, maszyny budowlane, maszyny specjalistyczne, oraz pomocnicze silniki okrętowe i morskie.

HIFI

Grupa HIFI FILTER oferuje najszerszą gamę filtrów w Europie. Firma służy pomocą w prawidłowym doborze rozwiązań w zakresie filtracji, spełniających lub przewyższających wymagania producentów maszyn i urządzeń w tym zakresie. Oferta obejmuje m.in. filtry do maszyn rolniczych, maszyn drogowych i budowlanych, pojazdów pielęgnacji terenów zielonych, samochodów ciężarowych, autobusów, pojazdów transportu wewnętrznego, samochodów osobowych i użytkowych, motocykli, quadów, statków, barek oraz filtry przemysłowe.

MANN

Firma Mann jest jednym z największych producentów, dystrybutorów i innowatorów na rynku filtrów powietrznych i olejowych oraz systemów ssawnych. Firma ta ma w swojej ofercie wiele komponentów wykorzystywanych przy produkcji i naprawie samochodów. Filtry Mann to nie tylko filtry do maszyn rolniczych, ale także filtry samochodowe,  filtry przemysłowe, filtry membranowe oraz filtry uzdatniające wodę.