Bębnowe rozrzutniki kiszonki SILO FOX
OFERTA

Bębnowe rozrzutniki kiszonki SILO FOX

Szybka praca w silosie
Jednolita struktura kiszonki
Przemyślana koncepcja obrotu rozrzutnika
Równomierne rozprowadzenie i zagęszczenie kiszonki
SILO FOX firmy MAMMUT zapewnia najlepszą jakość kiszonki.
Podczas napełniania silosu bunkrowego często zaniedbuje się równomierne rozprowadzanie i zagęszczanie kiszonki, aż do krawędzi. Wynika to głównie z możliwości technicznych. Jednakże, aby zapewnić stałą jakość paszy w procesie fermentacji, MAMMUT oferuje odpowiednie rozwiązanie. Rozrzutnik bębnowy kiszonki z serii SILO FOX rozprowadza stosy paszy równomiernie i jest idealny do stosowania przy dużych ilościach rozładunku.
Masz pytania dotyczące
naszej oferty?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Wzór rozrzutu- dokładna i równomierna dystrybucja kiszonki

Gdy pasza jest ładowana do silosu bunkrowego, ważne jest, aby była równomiernie rozprowadzana aż do krawędzi silosu, aby uniknąć przedostawania się powietrza i późniejszych kieszeni fermentacyjnych. Wiele nieprawidłowych fermentacji dotyczy często obszaru krawędzi silosów bunkrowych z powodu wnikania powietrza, co sprawia, że znaczna część paszy jest bezużyteczna. Dzięki bębnowemu rozrzutnikowi kiszonki SILO FOX nawet duże ilości rozładunku mogą być szybko zredukowane i rozprowadzone w jednorodny sposób, co zapewnia stabilną fermentację kwasu mlekowego i najlepszą jakość paszy.

Skuteczność

Skuteczny zbiór paszy jest warunkiem wstępnym dla każdej operacji ze względu na okno zbiorów, które często jest niewielkie. Logistyka w silosie odgrywa tu kluczową rolę. Dobrze skoordynowany łańcuch załadunku zwiększa wydajność silosu i zapewnia stabilny proces fermentacji kiszonki. Koncepcja bębnowego rozdzielacza kiszonki firmy MAMMUT jest szczególnie ważna, zwłaszcza przy dużych lub nierównomiernych ilościach rozładunku.
left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz