OFERTA

Bębnowy rozrzutnik silosowy Silo Fox Titan

Dla ciągników o mocy 80 KM i większej
Średnica bębna: 1150 mm
Do małych i średnich ilości rozładunku
Bębnowy rozrzutnik silosowy Silo Fox Titan

Materiały do pobrania

Silos Fox TITAN różni się od podstawowego modelu CLASSIC większą średnicą bębna, a tym samym większą przepustowością materiału podczas dystrybucji. Większa masa netto (ok. 1100 kg z wypełnieniem wodą) zwiększa również siłę uderzenia w silosie kanałowym. Wszystkie modele są dostępne jako jednostki montowane z tyłu lub modele przednie i tylne z biegiem wstecznym.

Zapytaj o ofertę

Akcesoria

  1. Hydrauliczne urządzenie obrotowe

Dystrybucja paszy jest jeszcze łatwiejsza dzięki hydraulicznemu urządzeniu obrotowemu. Punkt obrotu w pobliżu trzypunktowego mocowania nie tylko umożliwia duże przesunięcie boczne, ale także pozwala na łatwe odchylenie rozdzielacza od ściany silosu. W przypadku modelu Silo Fox TITAN urządzenie obrotowe jest już wyposażone w dwa siłowniki. Również w tym przypadku blokada zapobiega gwałtownym ruchom obrotowym lub niepożądanemu obracaniu się urządzenia. Zwiększa to również bezpieczeństwo jazdy.

  1. Poszerzenie bębna

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych modeli, bęben Silo Fox TITAN można poszerzyć. Poszerzenia są dostępne w wersji 2 x 20 cm lub 2 x 36 cm. Oznacza to, że rozrzutnik kiszonki można idealnie dostosować do różnych szerokości ciągnika lub gąsienic.

  1. Sprzęgło krzywkowe zapobiegające uszkodzeniom spowodowanym przeciążeniem

Rozrzutnik Silo Fox TITAN standardowo wyposażony jest w całkowicie zintegrowane zabezpieczenie przed przeciążeniem (zapadka gwiaździsta). Alternatywnie do zapadki gwiaździstej, rozrzutnik ten może być wyposażony w sprzęgło krzywkowe o jeszcze mniejszym zużyciu do użytku kontraktowego.

  1. Do jazdy po drogach: opcjonalny zestaw oświetleniowy

Poruszanie się po drogach z przednim osprzętem wiąże się z większym ryzykiem wypadków. Aby zwiększyć widoczność na drodze, rozrzutnik Silo Fox TITAN można wyposażyć w opcjonalny system oświetlenia drogowego. To wyposażenie jest szczególnie przydatne w przypadku korzystania z rozrzutnika kiszonki w innych firmach. Kierowca pojazdu jest zawsze odpowiedzialny za przestrzeganie odpowiednich przepisów ruchu drogowego. Jeśli zestaw oświetlenia LED zostanie dodatkowo połączony z pakietem płyt deflektorowych (również opcjonalnym), rozrzutnik kiszonki można w mgnieniu oka przystosować do procesu dystrybucji: dzięki magnetycznym uchwytom zestaw oświetleniowy można łatwo przymocować do maszyny, a następnie ponownie zamontować do jazdy po drogach. Oszczędza to wiele czasu podczas żniw, zwłaszcza dla wykonawców.

  1. Dostępny zestaw płyt deflektora

W nowej gamie modeli Silo Fox pojawiło się również nowe akcesorium: zestaw płyt odchylających. To nowe dodatkowe wyposażenie składa się z pionowych płyt deflektora z tyłu maszyny i składanej płyty na górze głowicy. Zwłaszcza w przypadku długich włókien trawy, płyty deflektora usprawniają proces dystrybucji, zapobiegając zakleszczaniu się paszy i chroniąc ciągnik. Na życzenie wszystkie modele z serii SILO FOX mogą być wyposażone w pakiet płyt deflektora. Tylko największy dystrybutor MAMMUT, Silo Fox KOLOSS, jest już w niego wyposażony w standardzie.

  1. Solidny silnik olejowy zamiast napędu WOM

W przypadku korzystania z rozrzutnika kiszonki na kole lub ładowarce teleskopowej, fabrycznie zainstalowany silnik olejowy dostępny jest jako alternatywa dla klasycznego napędu WOM. Do napędzania silnika hydraulicznego w modelu Silo Fox TITAN wymagana jest minimalna wydajność ok. 100 l/min.

left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz