OFERTA

Betoniarka COMBINATION COMBI MIX

Uniwersalny i nieskomplikowany w użyciu
3 lata gwarancji na sprzęt
Podwójna korzyść dzięki zaawansowanej technologii
Betoniarka COMBINATION COMBI MIX

Materiały do pobrania

Mieszanie betonu i napełnianie worków z piaskiem za pomocą jednego urządzenia.

Ta kombinowana betoniarka łączy w sobie zalety klasycznej betoniarki i maszyny do napełniania worków z piaskiem. Dwie standardowe dysze napełniające zapewniają szybkie napełnianie silosu lub worków z piaskiem. Podczas wylewania betonu należy zamknąć te otwory za pomocą dostarczonych w tym celu pokryw i użyć ręcznego popychacza do wyładowania gotowej mieszanki. Bęben typu “KM 150 2S” o średnicy 1500 mm mieści około 750 litrów betonu.

Zapytaj o ofertę

Łatwe i szybkie napełnianie

Opatentowany system napełniania worków umożliwia napełnianie worków piaskiem na ergonomicznej wysokości roboczej i w najkrótszym możliwym czasie. Wbudowana sprężyna automatycznie przywraca galwanizowaną dyszę do pierwotnej pozycji po jej zwolnieniu, zamykając ją w ten sposób. Umożliwia to precyzyjne dozowanie przy maksymalnym komforcie pracy. Dwie dysze napełniające dostarczane w standardzie są odpowiednie do worków z piaskiem o wymiarach ok. 30 x 60 cm.

Podwójne zastosowanie: Maszyna do napełniania worków z piaskiem i betoniarka

Dwie dysze napełniające są przymocowane do dna mieszalnika za pomocą śrub, dzięki czemu można je szybko i łatwo wyjąć podczas betonowania. Dostarczane w standardzie pokrywy zamykają otwory, a COMBI MIX jest gotowy do użycia. Model ten łączy w sobie zalety maszyny do napełniania worków z piaskiem i klasycznej betoniarki ciągnikowej.

Opcjonalne dysze do worków silosowych

W przypadku worków z piaskiem o mniejszych wymiarach, które są używane głównie do przykrywania silosów napędowych, węższe dysze napełniające są dostępne jako dodatkowe wyposażenie COMBI MIX. Oznacza to, że betoniarka może być z łatwością używana do napełniania worków silosowych, jeśli nie jest potrzebna jako mieszalnik obowiązkowy. Zwiększa to wielokrotnie możliwości zastosowania betoniarki w gospodarstwie. Dwie opcjonalne dysze silosowe są odpowiednie dla worków silosowych o wymiarach ok. 22 x 60 cm.

 Akcesoria:

 • Dysze silosowe

Węższe dysze napełniające są dostępne jako akcesoria do COMBI MIX, zwłaszcza do napełniania worków silosowych. Dzięki opatentowanemu systemowi napełniania worków, są one bardzo przyjazne dla użytkownika i mogą być bezproblemowo montowane w późniejszym czasie. To akcesorium jest odpowiednie do worków silosowych o wymiarach ok. 22 x 60 cm.

 • Cynkowany ogniowo lej zasypowy

Opcjonalnie dostępny lej wsypowy zwiększa szerokość napełniania betoniarki do 2,20 m. Akcesorium to ułatwia zasilanie betoniarki kombinowanej dużymi pojazdami transportowymi, zapewniając w ten sposób niezawodne wprowadzanie poszczególnych składników mieszanki do bębna.

 • Wał napędowy

Wałek WOM MAMMUT w rozmiarze III jest dostępny jako akcesorium do betonomieszarki KM 150 2S. Oznacza to, że betoniarka może być bardzo łatwo używana na trzypunktowym układzie zawieszenia ciągnika.

 • Przedłużenie zsypu jako wyposażenie dodatkowe

Model KM 150 2S jest standardowo wyposażony w rynnę zsypową obracającą się o 180 stopni. Aby wyładunek betonu był jeszcze bardziej precyzyjny, opcjonalne przedłużenie rynny można po prostu podłączyć do istniejącej rynny wyładowczej. Zwiększa to nie tylko dokładność, ale także komfort pracy podczas rozładunku.

 • Skrobak do ścian bocznych

To akcesorium służy do łatwiejszego czyszczenia ścian bocznych podczas mieszania betonu ziemno-wilgotnego. Skrobak do ścian bocznych jest montowany bezpośrednio na misie mieszającej i, podobnie jak zęby sprężynowe na misie mieszającej, jest wykonany ze specjalnej stali sprężynowej.

 • Silnik elektryczny jako alternatywa

Zamiast standardowego napędu WOM, betoniarka MAMMUT jest opcjonalnie dostępna z silnikiem elektrycznym o mocy 11 kW. Do prawidłowego działania silnika wymagane jest gniazdo 32 A. Dzięki wkładce do wózka widłowego zintegrowanej standardowo z ramą podstawy, KM 150 2S można bezpiecznie i łatwo transportować za pomocą wózka widłowego i wideł do palet.

 • Silnik hydrauliczny zamiast WOM

Jeśli w pojeździe nośnym nie ma napędu WOM, COMBI MIX może być również napędzany silnikiem olejowym MAMMUT. Do napędzania silnika hydraulicznego wymagana jest minimalna wydajność ok. 60 l/min. Zintegrowana jest również standardowa wkładka do wózka widłowego zapewniająca szybki i bezpieczny transport.

 • Sprzęt do zaprawiania nasion

Opcjonalne wyposażenie do zaprawiania nasion rozszerza zakres zastosowań mieszalnika. Wyposażenie to składa się z dodatkowych listew zgarniających, które są montowane bezpośrednio na misie mieszającej. Listwy zgarniające o dużej powierzchni jeszcze lepiej i bardziej równomiernie mieszają drobnoziarnisty, suchy materiał, taki jak ziarno lub nasiona.

 • Hydrauliczny popychacz otworu wylotowego dla większego komfortu

Mechaniczne uruchamianie otworu wylotowego jest standardem w typie KM 150 2S. Aby umożliwić wygodną obsługę popychacza z ciągnika, opcjonalnie dostępne jest sterowanie hydrauliczne. To dodatkowo upraszcza betonowanie i znacznie zwiększa komfort pracy podczas mieszania.

left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

  Wypełnij formularz