OFERTA

Betoniarka TURBO MIX SPECIAL

Nieskomplikowane użytkowanie na każdym placu budowy
Mieszarka z silnikiem elektrycznym
Specjalne konstrukcje na zamówienie
Betoniarka TURBO MIX SPECIAL

Sprytne rozwiązanie dla firm budowlanych – mieszalnik z silnikiem elektrycznym

Do zastosowań komercyjnych MAMMUT oferuje szeroką gamę betoniarek z silnikiem elektrycznym lub mobilnych na ramie przyczepy samochodowej. Specjalne rozwiązania są bardzo popularne wśród firm budowlanych, projektantów ogrodów, wykonawców jastrychów i podobnych branż ze względu na ich elastyczność użytkowania i są praktycznym wsparciem na każdym placu budowy. Na życzenie, MAMMUT oferuje również indywidualne produkty na zamówienie, które mogą być jeszcze lepiej dostosowane do specjalnych wymagań.

Modele:

  1. TM 95 E

Dzięki standardowemu napędowi elektrycznemu, stacjonarna betoniarka TM 95 E z silnikiem elektrycznym może być używana bardzo elastycznie na każdym placu budowy. Kompaktowa mieszarka jest wyposażona w dwa koła jezdne, ma bęben o średnicy 950 mm i mieści około 240 litrów mieszanki o niezawodnej i stałej jakości.

  1. TM 125 P

Maksymalną mobilność w sektorze komercyjnym zapewnia model TM 125 P. Betoniarka ta, zamontowana na ramie przyczepy samochodowej, jest łatwo i szybko gotowy do użycia na każdym placu budowy. Dzięki bębnowi o średnicy 1250 mm, mobilna mieszarka obowiązkowa oferuje miejsce na około 500 litrów betonu i jest standardowo wyposażona w silnik elektryczny o mocy 7,5 kW.

  1. TM 150 P

Maksymalną wydajność i osiągi gwarantuje mieszalnik TM 150 P, który przy średnicy bębna wynoszącej 1500 mm wytwarza efektywną ilość ok. 750 litrów betonu. Jako większy model spośród dwóch samochodowych betoniarek przymusowych, jednostka ta jest również napędzana silnikiem elektrycznym i może być elastycznie wykorzystywana na wielu różnych placach budowy.

  1. Modele specjalne

Indywidualne rozwiązania zgodnie z wymaganiami klienta

Indywidualne rozwiązania – to właśnie oznacza MAMMUT. Właśnie z tego powodu oferujemy również w tym segmencie możliwość indywidualnego dostosowania modeli betoniarek do wymagań klienta, a tym samym uczynienia operacji mieszania jeszcze bardziej efektywną.

Zapytaj o ofertę

Akcesoria

Skrobak do ścian bocznych

Aby zapewnić łatwe czyszczenie, można zamówić opcjonalny skrobak do ścian bocznych. Akcesorium to służy do lepszego czyszczenia ścian bocznych podczas mieszania wilgotnego betonu. Zgarniacz ścian bocznych jest montowany bezpośrednio na misie mieszającej i jest wykonany ze specjalnej stali sprężynowej.

left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz