Betoniarki
OFERTA

Betoniarki do ciągnika

Szybkie i nieskomplikowane
Ekonomiczne rozwiązanie
Elastyczne w działaniu
Różnorodne zastosowanie
Niezależnie od tego, czy chodzi o budowę stajni, czy prace remontowe – w całym domu i gospodarstwie przez cały rok są stale mniejsze i większe prace konserwacyjne i rozbudowy. Szybka i nieskomplikowana produkcja wymaganego betonu to absolutny warunek płynnej pracy na placu budowy. Tysiące zadowolonych klientów polega teraz na mieszalniku talerzowym MAMMUT, który stał się istotną częścią maszyn, zwłaszcza w gospodarstwie. Betoniarki serii TURBO MIX są pod względem obsługi ustawione dokładnie między dużą betoniarką a mobilną mieszarką i przekonują nie tylko pierwszorzędną jakością mieszania podczas samego mieszania betonu, ale także elastycznością możliwości zastosowania w rolnictwie.
Masz pytania dotyczące
naszej oferty?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Ekonomiczność

Elastyczność gotowości do natychmiastowego użycia w dowolnym momencie zwiększa również efektywność ekonomiczną. Nie jesteś związany sztywnymi terminami, masz większe możliwości samodzielnej pracy i nie jesteś uzależniony od dostaw gotowych mieszanek betonowych. Dzięki mocy betoniarki ciągnikowej można tanio i szybko realizować mniejsze i większe mieszanki bez obawy o braki. Gwarantuje to opłacalność betoniarki MAMMUT, niezależnie od tego, czy miesza się jastrych, czy tynk/zaprawę.

Betoniarka jako elastyczne narzędzie w gospodarstwie

Szczególnie w przypadku małych ilości lub spontanicznych projektów budowlanych betoniarka TURBO MIX jest idealnym narzędziem – mieszarka do samodzielnego mieszania betonu jest szybko gotowa do użycia, a wymagana ilość jest szybko dostępna. Betoniarka ciągnikowa jest po prostu dołączana do trzypunktowego układu zawieszenia i uruchamiana za pomocą wałka przekaźnikowego: Idealna maszyna do nieskomplikowanego mieszania podczas prac naprawczych lub remontowych wokół domu, podwórka i stajni. Jeśli betoniarka nie jest w danym momencie potrzebna do betonowania, można ją również wykorzystać do zaprawiania ziarna lub nasion – do tego celu dostępne są opcjonalne przystawki do bębna do lekkich materiałów lub osprzęt siewny do krzyża mieszającego.
left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz