OFERTA

Karuzelowy rozrzutnik silosowy SILO TWIST DONAR

Dla ciągników o mocy 140 KM i większej
Wysokość wirnika ok. 67 cm
Profesjonalne urządzenie zapewniające maksymalną przepustowość materiału
Karuzelowy rozrzutnik silosowy SILO TWIST DONAR

Materiały do pobrania

Technologia dystrybucji kiszonki z maksymalną wydajnością od 140 KM.

Wersja Silo Twist DONAR to topowy model wśród rozrzutników kiszonki. Proste wirniki o wysokości ok. 67 cm, a także przekładnie o dużej mocy zapewniające maksymalny moment obrotowy sprawiają, że Silo Twist DONAR jest absolutnie profesjonalną maszyną do największych ilości paszy. Maszyna jest również idealna do stosowania w operacjach kontraktacji. Standardowe wyposażenie obejmuje hydraulicznie składane lub teleskopowe ograniczniki pokosu oraz niewymagające konserwacji sprzęgła krzywkowe jako zabezpieczenie każdego wirnika.

Zapytaj o ofertę

Akcesoria

  1. Montaż z przodu i z tyłu: możliwe z biegiem wstecznym

Podobnie jak w przypadku innych modeli, bieg wsteczny jest dostępny jako akcesorium do obrotowego rozrzutnika kiszonki Silo Twist DONAR. Rozszerza to obszar zastosowania dla przedniej i tylnej części maszyny. Akcesorium automatycznie dostosowuje kierunek i prędkość obrotów do odpowiedniego wału odbioru mocy. Zapewnia to odpowiednią jakość pracy przez cały czas.

  1. Hydrauliczne urządzenie obrotowe zapewniające maksymalną zwrotność w silosie bunkrowym

Dobrze przemyślany punkt obrotu w pobliżu trzypunktowego mocowania nie tylko umożliwia duże przesunięcie boczne, ale także pozwala na bardzo łatwe odchylenie rozrzutnika od ściany silosu. Ryzyko kolizji i uszkodzenia materiału jest unikane w najlepszy możliwy sposób.

Urządzenie obrotowe we wszystkich modelach obrotowych rozrzutników kiszonki MAMMUT ma dwa cylindry, a blokada zapobiega niezamierzonemu obróceniu urządzenia, a tym samym zwiększa bezpieczeństwo, np. podczas jazdy po drodze”.

  1. Jednostronny, szerokokątny wał przegubowo-teleskopowy

Wszystkie rozrzuntiki kiszonki MAMMUT są wyposażone w normalny wał napędowy, ponieważ punkt obrotu znajduje się blisko trzypunktowego układu zawieszenia.

W przypadku niektórych ciągników punkt mocowania znajduje się wyżej, co może wymagać zastosowania jednostronnego szerokokątnego wału przegubowego. Można go zamówić jako akcesorium do rozrzutnika kiszonki Silo Twist DONAR.

 

  1. Bezpieczeństwo na drodze dzięki systemowi oświetlenia ulicznego MAMMUT

Duże elementy wyposażenia muszą być widoczne w ruchu drogowym. W takim przypadku MAMMUT zapewnia sprzęt do jazdy w ruchu drogowym, który można szybko i bezpiecznie przymocować. Zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo, nawet podczas jazdy po drodze w nocy. Kierowca pojazdu jest zawsze odpowiedzialny za przestrzeganie odpowiednich przepisów ruchu drogowego.

left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz