Karuzelowy rozrzutnik silosowy SILO TWIST
OFERTA

Karuzelowy rozrzutnik silosowy SILO TWIST

Skuteczność dzięki inteligentnej technologii
Równomierna dystrybucja kiszonki
Duża siła uderzenia
Precyzyjna praca przy krawędziach silosu
Rozrzutnik kiszonki jako podstawa najlepszej jakości paszy
Wysokiej jakości pasza podstawowa utrzymuje zwierzęta w zdrowiu. Jakość paszy podstawowej jest definiowana nie tylko przez prawidłowe koszenie, przetrząsanie, pokos i załadunek. Załadunek paszy do silosu bunkrowego oraz jej jednorodna dystrybucja i zagęszczanie są również ważnym elementem optymalnego wykorzystania paszy. Seria modeli SILO TWIST idealnie rozprowadza paszę na całej szerokości i doskonale nadaje się do stosowania w silosach bunkrowych z jednorodną dystrybucją paszy. Dzięki składanej kurtynie pokosu (opcja), ten obrotowy rozrzutnik kiszonki gwarantuje jednorodne rozprowadzanie kiszonki z dokładną strukturą krawędzi, nawet w wolnostojących silosach bez ścian.
Masz pytania dotyczące
naszej oferty?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Najlepsza jakość paszy dzięki równomiernej dystrybucji

Wysokie spożycie paszy podstawowej jest decydującym czynnikiem dla maksymalnej wydajności mlecznej przy najlepszym możliwym dobrostanie zwierząt. Zwiększona ilość paszy treściwej nie może tego zrekompensować. Tylko pożywna i stabilna tlenowo kiszonka jest chętnie zjadana ze względu na jej smak. Dzięki obrotowym rozdzielaczom kiszonki firmy MAMMUT poszczególne warstwy paszy są szybko i łatwo rozprowadzane na całej szerokości silosu bunkrowego. Trzy modele z serii SILO TWIST zapewniają szeroki zakres możliwych zastosowań i opcji akcesoriów, a także doskonałe dostosowanie do każdej operacji

Duża siła uderzenia

Dzięki obrotowym rozrzutnik kiszonki firmy MAMMUT poszczególne warstwy paszy są szybko i łatwo rozprowadzane na całej szerokości silosu bunkrowego. Trzy modele z serii SILO TWIST zapewniają szeroki zakres możliwych zastosowań i opcji akcesoriów, a także idealne dostosowanie do każdej operacji.
left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz