OFERTA

Łyżka do wybierania kiszonki SILO GRIP PREMIUM

Absolutnie profesjonalny model
Do dużych ładowarek kołowych i ładowarek teleskopowych
Od szerokości 2,20 m z dodatkowym mocowaniem środkowym
Łyżka do wybierania kiszonki SILO GRIP PREMIUM

Łyżka do wybierania kiszonki do użytku profesjonalnego i do dużych pojazdów transportowych.

Silo Grip Premium to profesjonalne urządzenie wśród łyżek do wybierania kiszonki. Jego solidna konstrukcja umożliwia bezproblemowy transport wszelkiego rodzaju kiszonki i innych materiałów. Przy szerokościach od 1,80 m do 2,60 m wersja PREMIUM jest idealnym narzędziem do dużych ilości paszy i wszechstronnego zakresu prac rolniczych. Od typu SG 220 P odporny na skręcanie chwytak górny jest również wyposażony w centralne mocowanie dla większej stabilności.

Zapytaj o ofertę

Opis dodatkowy

  • Różnorodność opcji montażu

Przykręcane płyty mocujące zapewniają wszechstronną gamę opcji mocowania do ładowaczy czołowych lub ładowarek rolniczych.  MAMMUT oferuje wybór różnych wariantów mocowania – co umożliwia wygodne dostosowanie urządzenia do dowolnego pojazdu transportowego. Dzięki dodatkowym przykręcanym uniwersalnym płytom perforowanym możliwe jest szybkie i łatwe mocowanie łyżki do innych pojazdów o różnych wymiarach mocowania. W praktyce oznacza to nie tylko większą wygodę, ale także oszczędność czasu, a tym samym pieniędzy.

  • Dodatkowe przykręcane zęby boczne

Dodatkowe przykręcane zęby są dostępne jako akcesoria do Silo Grip SMART. Boczne zęby zwiększają możliwości transportu drobnoziarnistej kiszonki i jeszcze lepiej trzymają materiał w chwytaku górnym. Zakres dostawy obejmuje 2 dodatkowe zęby boczne.

  • Zawory do Silo Grip Smart

Przy ciśnieniu roboczym pojazdu nośnego przekraczającym 210 barów zaleca się zastosowanie zaworu bezpieczeństwa. Zapobiega to uszkodzeniu urządzenia przez dłuższy czas, a także chroni elementy techniczne. W przypadku wielu ciągników i ładowarek zaleca się również zamontowanie zaworu utrzymującego ładunek. To akcesorium zapobiega przypadkowemu zamknięciu górnego chwytaka w otwartych układach hydraulicznych (np. Merlo lub Bobcat).

  • Złącze wielowężowe HYDROFIX

Wielowężowe złącza HYDROFIX ułatwiają podłączanie i odłączanie łyżek chwytaka do kiszonki oraz są łatwe w obsłudze, bez wysiłku fizycznego i bez strat oleju. Zamawiając łyżkę do wybierania kiszonki możesz wybierać spośród ogromnej różnorodności złączy do wielu węży.

left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz