Łyżka do wybierania kiszonki SILO GRIP
OFERTA

Łyżka do wybierania kiszonki SILO GRIP

Wysoki poziom wykorzystania paszy
Ekonomiczne rozwiązanie
Uniwersalne zastosowanie
Efektywna technologia dla dużych ilości kiszonki
Łyżka do wybierania kiszonki SILO GRIP to nie tylko wygodne rozwiązanie do wybierania kiszonki. Jest to również uniwersalne urządzenie do szeregu różnych prac w gospodarstwie. Gdy wymagana jest wysoka wydajność podawania, łyżka ta zapewnia wyjątkową wydajność i łatwość obsługi. Dzięki solidnemu kształtowi SILO GRIP może być używana do wielu różnych operacji załadunku, co czyni ją wszechstronnym urządzeniem, które szybko staje się nieodzowną pomocą w codziennej pracy. Dzięki seriom Silo Grip SMART i Silo Grip PREMIUM oraz łącznie ośmiu różnym modelom, MAMMUT oferuje szeroki wybór, dzięki czemu może zapewnić idealne rozwiązanie dla każdego wymagania.
Masz pytania dotyczące
naszej oferty?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Wydajna technologia dla dużych ilości kiszonki

Wydajna i wytrzymała technologia jest szczególnie ważna w gospodarstwach, w których mobilny silos jest niezbędny do zapewnienia wysokiej wydajności paszy. Łyżka chwytakowa do kiszonki SILO GRIP idealnie nadaje się do transportu dużej ilości kiszonki – ta mocna maszyna zbiera dużo materiału i niezawodnie trzyma go w łyżce przodownika, co oznacza, że mieszalnik można szybko i łatwo załadować.

Wszechstronność

Łyżka do wybierania kiszonki została opracowana do ładowaczy czołowych, ładowarek rolniczych lub ładowarek teleskopowych, dzięki czemu jest naprawdę wszechstronna, dzięki czemu wiele prac wykonywanych w pobliżu budynków gospodarczych i w gospodarstwie jest łatwiejszych i szybszych. Solidna konstrukcja i przemyślana geometria ramion czynią SILO GRIP wszechstronną: od wydobycia kiszonki, obróbki drewna, załadunku słomy po czyszczenie płyty silosu. Za pomocą jednego narzędzia można wykonać wiele różnych czynności związanych z pracami rolniczymi. Pomaga to uczynić tę technologię znacznie bardziej opłacalną propozycją.
left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz