OFERTA

Łyżko-wycinak SILO BUCKET N

Idealny do mniejszych pojazdów transportowych
Wysokość bloku ok. 70 cm
Objętość od 0,64 m³ do 0,78 m³
Łyżko-wycinak SILO BUCKET N

Materiały do pobrania

Łyżko-wycinak do kiszonki o płaskim kształcie – idealne do ładowaczy czołowych, ładowarek rolniczych i ładowarek kompaktowych

Łyżko-wycinak do silosu typu N jest idealnym urządzeniem do wycinania dla ładowarek rolniczych lub stosunkowo małych ładowaczy czołowych. Dzięki lekkiej, kompaktowej konstrukcji pierwszorzędna jakość cięcia SILO BUCKET może być stosowana również w mniejszych pojazdach transportowych. Pod względem wygody oraz szybkości i łatwości poruszania się nie ustępuje większym modelom.

Zapytaj o ofertę

Akcesoria

  • Różnorodność montażu do każdego pojazdu transportowego

SILO BUCKET ma ogromną różnorodność opcji mocowania do ładowaczy czołowych, ładowarek rolniczych, ładowarek kołowych i ładowarek teleskopowych. Oznacza to maksymalną elastyczność, ponieważ nie jest już konieczne czasochłonne dostosowywanie łyżko-wycinaka do indywidualnego pojazdu nośnego. Wszystkie mocowania są przykręcane i można je łatwo wymienić, bez konieczności spawania. Ułatwia to również dalsze korzystanie z SILO BUCKET, nawet po zmianie pojazdu na inny. Ze względu na kompaktowe rozmiary maszyn z serii N często zamawia się jednocześnie przystawkę do ładowacza czołowego lub ładowacza rolniczego.

  • Popychacz hydrauliczny – do łatwego przenoszenia paszy

Dzięki hydraulicznemu popychaczowi, blok silosu można wygodnie odstawić. To akcesorium doskonale nadaje się do napełniania automatycznych systemów karmienia zwierząt gospodarskich lub układania zapasów kiszonki. Ten popychacz może być również używany do ustawiania bloku kiszonki z kukurydzy w oborze dla zwierząt lub do załadunku mieszalnika pasz, gdzie ładowarka nie ma wystarczającej przestrzeni nad głową do przechylania. Umożliwia to łatwe wsunięcie bloku silosu do mieszalnika bez konieczności przechylania łyżki. Jeśli w pojeździe transportowym nie ma wystarczającej liczby jednostek sterujących dwustronnego działania, zaleca się zainstalowanie zaworu sekwencyjnego przełączania (który może być również dostępny w firmie MAMMUT).

  • Dodatkowe wyposażenie zaworów

W połączeniu z hydraulicznie uruchamianym osprzętem, takim jak popychacz hydrauliczny, zaleca się wyposażenie nożyc w zawory hydrauliczne firmy MAMMUT. Jeśli pojazd transportowy nie ma wystarczającej liczby jednostek sterujących podwójnego działania, jest to prosty sposób rozwiązania tego problemu.

  • Złącze wielowężowe HYDROFIX

Złącza wielowężowe HYDROFIX ułatwiają podłączanie i odłączanie łyżko-wycinaka. Zapewnia to bezpieczną, schludną i prostą obsługę dzięki technologii MAMMUT. Zamawiając łyżko-wycinak, możesz wybrać spośród kilku złączy wielowężowych.

left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz