Łyżko-wycinak SILO BUCKET
OFERTA

Łyżko-wycinak SILO BUCKET

Czyste użytkowanie
Redukcja strat paszy
Zmniejszenie obciążenia
Połączenie zalet wycinaka do kiszonki oraz łyżki
Precyzyjne wycinanie kiszonki dzięki dokładnemu cięciu.
W przypadku kiszonek długowłóknistych i pasz o cząstkach stałych (np. kiszonka z kukurydzy, wysłodki buraczane), szczelne przechowywanie paszy i precyzyjne wyinanie odgrywają ważną rolę. MAMMUT SILO BUCKET, łyżko-wycinak, zapewnia przekonującą łatwość i szybkość użytkowania w połączeniu z precyzyjnym cięciem. Zamknięte dno łyżki typu SILO BUCKET zapobiega stratom podczas transportu i utrzymuje plac i płytę silosu w czystości.
Masz pytania dotyczące
naszej oferty?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Precyzyjne cięcie dla optymalnego karmienia

Wysokiej jakości kiszonka jest niezbędna dla dobrej wydajności mlecznej i zdrowia zwierząt. Ostrożne wycinanie z silosu jest również ważne w przypadku drobno zmielonej paszy, aby zapobiec pogorszeniu jakości. Dzięki łyżko-wycinakowi do kiszonki SILO BUCKET, a także gładkiemu ostrzu tnącemu i pomysłowej geometrii, można uzyskać precyzyjne i zwarte cięcie w silosie, zapobiegając przypadkowemu wnikaniu powietrza podczas wycinania kiszonki z silosu. Eliminuje to możliwość gromadzenia się ciepła w wyższych temperaturach lub nawet niepożądanej fermentacji.

Technologia chroniąca paszę

Łyżko-wycinak do kiszonki MAMMUT łączy w sobie zalety łyżki i wycinaka do silosu, osiągając gładki wzór cięcia w silosie dzięki dwuściennej konstrukcji, która delikatnie traktuje paszę. Silos pozostaje nieuszkodzony podczas wyciągania i np. w połączeniu z popychaczem hydraulicznym może być używany do składowania paszy w magazynie lub w automatycznych systemach żywienia zwierząt.
left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz