OFERTA

Podgarniacz paszy FEED MASTER FORTUNA SPEZIAL

Podgarniacz paszy FEED MASTER FORTUNA SPEZIAL

Materiały do pobrania

Zmniejszenie nakładu pracy podczas karmienia zwierząt świeżą trawą.

Idealny dla gospodarstw produkujących mleko pastwiskowe: Fortuna Spezial znacznie ułatwia pracę fizyczną podczas przygotowywania paszy ze świeżą trawą. Za pomocą podgarniacza paszy nie ma problemu z przenoszeniem dużych ilości zielonki na pręty ogrodzenia paszowego, a zwierzętom stale dostarczana jest wystarczająca ilość świeżej paszy. Z bębnem o wysokości 700 mm i wzmocnionym centralnym napędem przekładni z wałem sześciokątnym, odgarniacz do świeżej trawy zapewnia niezawodną pracę, która znacznie ułatwia codzienne karmienie. Zróżnicowany asortyment akcesoriów umożliwia dostosowanie maszyny do lokalnych warunków.

Zapytaj o ofertę

Akcesoria

  1. Różnorodne opcje montażu

Każdy, kto chce używać podgarniacza paszy na ładowarce czołowej, ładowarce podwórzowej, ładowarce kołowej lub ładowarce teleskopowej zamiast z tyłu ciągnika, może wybierać z szerokiej gamy opcji montażu firmy MAMMUT. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu MAMMUT w technologii pasz i kiszonki może zaoferować szeroki wybór osprzętu do wielu typów ładowaczy. Przykręcane płyty mocujące ułatwiają dostosowanie odświeżacza paszy do nowych warunków w przypadku przesiadki na inny pojazd transportowy. W przypadku używania Fortuny w połączeniu z ładowaczem czołowym, podwórzowym lub kołowym istnieje również opcja kompensacji wahadłowej. Umożliwia to swobodny ruch płyty mocującej w górę iw dół w ustawieniu pływającym.

  1. Idealna regulacja dzięki opcji obustronnego czyszczenia

Szczególnie w przypadku obór dla zwierząt, do których nie ma pełnego dostępu pojazdów, zaleca się stosowanie odświeżacza paszy z możliwością dwustronnego czyszczenia. Jednocześnie Fortuna Sepzial Feed Master można idealnie dopasować do indywidualnych wymagań. To opcjonalne akcesorium oznacza, że urządzenie to może być używane bez żadnych problemów nawet w wąskich starych budynkach pomiędzy dwoma rzędami koryt paszowych. Szerokość maszyny do wykaszania obustronnego wynosi 2,00 m – jednak wymiar ten można dostosować do dowolnych warunków.

  1. Opcjonalny pojemnik na różne rodzaje pasz treściwych

Lejek na paszę treściwą dostępny jako wyposażenie opcjonalne może być używany do dozowania paszy podczas przygotowywania paszy za pomocą Fortuna Feed Master. Lej ten, wyposażony w ślimak podawczy, montowany jest nad bębnem odświeżacza paszy. Oznacza to, że żądana ilość paszy mineralnej lub paszy treściwej może być dodawana automatycznie podczas jazdy pojazdu, po prostu regulując ustawienie zaworu motylkowego. To również zachęca zwierzęta do pojawiania się przy stole paszowym, a konsumpcja paszy jest dla zwierząt bardziej smaczna.

  1. Ostrze do usuwania resztek paszy

Zanim świeża pasza dotrze do prętów ogrodzenia paszowego, należy najpierw usunąć ze stołu niezjedzony pokarm. Dzięki dołączonemu lemieszowi, dostępnemu jako opcja, operację tę można wygodnie wykonać z ładowarki lub ciągnika. Ręczne usuwanie resztek paszy za pomocą szczotki i łopaty należy już do przeszłości, a zakres zastosowań Fortuna Spezial Feed Master staje się coraz bardziej wszechstronny dzięki „inteligentnym” akcesoriom.

left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz