OFERTA

Podgarniacz paszy FEED MASTER FORTUNA

Średnica bębna 700 mm
Szerokość czyszczenia 1,35 m
Jednostronne mocowanie do swobodnego odświeżenia
Podgarniacz paszy FEED MASTER FORTUNA

Materiały do pobrania

Wydajny przy dużych ilościach i paszach długowłóknistych

Fortuna Feed Master łączy w sobie najwyższy poziom wydajności i wygody. Duża średnica bębna 700 mm umożliwia przygotowanie paszy długowłóknistej i to w dużych ilościach. Dzięki solidnemu, jednostronnemu mocowaniu zapewnione jest swobodne oczyszczanie bez blokowania paszy. Szeroka gama akcesoriów, takich jak czyszczarka dwustronna, pojemnik na karmę do celowego stosowania środka spulchniającego paszę lub ostrze czyszczące do usuwania resztek paszy, sprawiają, że urządzenie to można dostosować do indywidualnych warunków.

Zapytaj o ofertę

Akcesoria

  1. Różnorodne opcje montażu

Każdy, kto chce używać podgarniacza paszy na ładowarce czołowej, ładowarce podwórzowej, ładowarce kołowej lub ładowarce teleskopowej zamiast z tyłu ciągnika, może wybierać z szerokiej gamy opcji montażu firmy MAMMUT. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu MAMMUT w technologii pasz i kiszonki może zaoferować szeroki wybór osprzętu do wielu typów ładowaczy. Przykręcane płyty mocujące ułatwiają dostosowanie odświeżacza paszy do nowych warunków w przypadku przesiadki na inny pojazd transportowy. W przypadku używania Fortuny w połączeniu z ładowaczem czołowym, podwórzowym lub kołowym istnieje również opcja kompensacji wahadłowej. Umożliwia to swobodny ruch płyty mocującej w górę iw dół w ustawieniu pływającym.

  1. Idealna adaptacja osiągnięta dzięki dwustronnemu czyszczeniu

Szczególnie w przypadku obór dla zwierząt, do których nie ma pełnego dostępu pojazdów, zaleca się stosowanie podgarniacza paszy z możliwością dwustronnego czyszczenia. Jednocześnie Feed Master Fortuna można idealnie dopasować do indywidualnych wymagań. To opcjonalne akcesorium oznacza, że urządzenie to może być używane bez żadnych problemów nawet w wąskich starych budynkach pomiędzy dwoma rzędami stołów paszowych. Szerokość maszyny do wykaszania obustronnego wynosi 2,00 m – jednak wymiar ten można dostosować do dowolnych warunków.

  1. Opcjonalny pojemnik na różne rodzaje pasz treściwych

Lejek na paszę treściwą dostępny jako wyposażenie opcjonalne może być używany do dozowania paszy podczas przygotowywania paszy za pomocą Fortuna Feed Master. Lej ten, wyposażony w ślimak podawczy, montowany jest nad bębnem odświeżacza paszy. Oznacza to, że żądana ilość paszy mineralnej lub paszy treściwej może być dodawana automatycznie podczas jazdy pojazdu, po prostu regulując ustawienie zaworu motylkowego. To również zachęca zwierzęta do pojawiania się przy stole paszowym, a konsumpcja paszy jest dla zwierząt bardziej smaczna.

  1. Usuwanie resztek jedzenia za pomocą ostrza czyszczącego

Przed dostarczeniem świeżej paszy należy najpierw usunąć ze stołu niezjedzony pokarm. Dzięki opcjonalnemu nożowi zgarniającemu zamontowanemu na popychaczu można bardzo wygodnie wykonać tę operację z ładowarki lub ciągnika. Ręczne usuwanie resztek paszy za pomocą szczotki i łopaty należy już do przeszłości, a zakres zastosowań Fortuna Feed Master staje się coraz bardziej wszechstronny dzięki „inteligentnym” akcesoriom.

left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz