Podgarniacze paszy
OFERTA

Podgarniacze paszy FEED MASTER

Zwiększone zużycie paszy
Zdrowe zwierzęta gospodarskie
Większy sukces w oborze
Lepsza kontrola stada
Ciągłe pobieranie paszy jest kluczem do wysokiej wydajności w oborze. Każdy, kto zapewnia swojemu bydłu świeżą, smaczną paszę przez cały czas, jest dobrze przygotowany do osiągania niezmiennie wysokich poziomów wydajności i optymalnego dobrostanu zwierząt. Podgarniacz paszy Feed Master nie tylko znacznie ułatwia codzienną pracę w oborze, ale także utrzymuje paszę w stanie luźnym i dobrze wymieszanym przez cały czas. To nie tylko zmniejsza wysiłek związany z ręcznym rozrzucaniem paszy, ale także pozwala uniknąć selektywności i zwiększa poziom zużycia paszy.
Masz pytania dotyczące
naszej oferty?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Rozpulchniona pasza smakuje lepiej

Kolejność zbioru paszy jest nie tylko decydującym czynnikiem wpływającym na jakość koryta paszowego. Ważne jest również, aby jakość paszy nie uległa pogorszeniu po przygotowaniu całkowitej rotacji mieszanki. Aby mieć pewność, że wzbogacona dawka mieszanki zachowa swoją jakość po pierwszym karmieniu, paszę należy przepychać kilka razy dziennie. Śrubowy bęben w podgarniaczu paszy MAMMUT ponownie rozluźnia już podaną dawkę i dokładnie ją miesza – proces ten zachowuje aromat paszy, a także zapobiega niepożądanemu gromadzeniu się ciepła. To zachęca zwierzęta gospodarskie do większego jedzenia i konsekwentnie zmniejsza selektywność. Ma to wymierny korzystny wpływ na produkcję mleka i dobrostan zwierząt.

Zmniejszenie nakładu pracy podczas przygotowywania paszy

Codzienne ręczne podgarnianie paszy jest nie tylko energochłonne i męczące, ale także zajmuje dużo czasu. Dzięki modelom odświeżaczy paszy z serii Feed Master operacja ta jest znacznie łatwiejsza. W praktyce przekłada się to na mniejszy wysiłek fizyczny i cenną oszczędność czasu. Podgarniacz paszy mocowany jest do ładowacza stoczniowego, ładowacza czołowego lub z tyłu ciągnika i jest używany w odpowiedniej oborze dla zwierząt. W gospodarstwie często znajdują się odpowiednie pojazdy transportowe, które można jeszcze lepiej wykorzystać za pomocą odświeżacza paszy. Dzięki gumowej krawędzi na dolnej krawędzi maszyny i precyzyjnemu śledzeniu gleba pod korytem pozostaje czysta, a pasza wolna od zanieczyszczeń.
left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz