OFERTA

Przecinak bel POWER CUT

Spawane ostrze Hardox do szybkiego i łatwego cięcia
Łożysko główne o dużych proporcjach
Przykręcane mocowania
Przecinak bel POWER CUT

Materiały do pobrania

Przecinak do bel umożliwia szybkie i łatwe karmienie zwierząt gospodarskich.

MAMMUT POWER CUT umożliwia łatwe i czyste cięcie okrągłych bel. Agresywne ostrze odciąża przecinak do bel i pojazd nośny, a także niezawodnie przecina silnie sprasowane bele kiszonki. Duże sworznie łożysk głównych oraz spawana łopatka ze stali HARDOX gwarantują długą żywotność i niezawodną pracę w codziennym żywieniu zwierząt. Ponadto przykręcane płyty mocujące zapewniają maksymalną elastyczność w każdym zastosowaniu.

Zapytaj o ofertę

Akcesoria

  • Różnorodność opcji montażu

Do przecinaka do bel POWER CUT dostępnych jest wiele wariantów montażu. Od 3-punktowego zaczepu ciągnika po osprzęt przedni, podwórzowy, kołowy lub do ładowarki teleskopowej, MAMMUT zapewnia szeroką i łatwą w użyciu gamę zaczepów. Dzięki przykręcanym uniwersalnym płytom otworowym można szybko i łatwo wyposażyć przecinak do bel okrągłych w inny osprzęt w przypadku zmiany pojazdu nośnego. W praktyce oznacza to nie tylko większą wygodę w zakresie czasu mocowania, ale także oszczędność czasu i pieniędzy.

  • Dodatkowe zęby

Aby rozszerzyć zakres zastosowań przecinaka do bel, jako wyposażenie dodatkowe dostępne są dwa dodatkowe zęby, które można przykręcić do dostarczonych tulei. Łącznie sześć zębów zamiast standardowych czterech umożliwia transport dwóch okrągłych bel w tym samym czasie.

left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz