Przecinak bel POWER CUT
OFERTA

Przecinak bel POWER CUT

Codzienna oszczędność czasu
Uproszczony proces karmienia
Technologia ochronna
Płynne cięcie
Przecinak bel ułatwiający karmienie zwierząt gospodarskich
Codzienne karmienie zwierząt gospodarskich i towarzyszące mu procedury w miejscu pracy muszą być skutecznie skoordynowane. W wielu gospodarstwach sianokiszonka w belach jest popularną alternatywą lub uzupełnieniem klasycznego silosu. Elastyczność, logistyka i niezawodna konserwacja paszy dla zwierząt to argumenty przemawiające za kiszonką w belach.
Aby uprościć dostarczanie paszy, przecinak do bel POWER CUT pomoże zaoszczędzić czas. Za pomocą przecinaka MAMMUT bele kiszonki, siana lub słomy można szybko i ekonomicznie rozłupywać i optymalnie przygotować do dalszej obróbki.
Masz pytania dotyczące
naszej oferty?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Kontrola nad codziennymi czynnościami

Dobra koordynacja z żywieniem zwierząt gospodarskich jest kluczem do jak najefektywniejszej organizacji dnia pracy. Niezależnie od tego, czy używasz mobilnego silosu, czy okrągłych bel – czas ma kluczowe znaczenie dla stworzenia całkowitej rotacji mieszanki i bezpośredniego dostarczania do stołu podającego. Ręczne karmienie zwierząt gospodarskich belami kiszonki nie tylko wymaga dużego nakładu pracy, ale także kosztuje czas i pieniądze. Dzięki MAMMUT POWER CUT dostarczanie paszy staje się dziecinnie proste: wymagane bele okrągłe mogą być transportowane i cięte w tym samym czasie za pomocą tego samego urządzenia. Cięcie beli ułatwia również rozprowadzanie paszy w mieszalniku pasz, jednocześnie oszczędzając czas i paliwo.

Płynne cięcie dzięki zaawansowanej technologii

Pomysłowa geometria POWER CUT tnie okrągłe bele z minimalnym oporem – w połączeniu z gładką powierzchnią łyżki daje to szybką i łatwą obsługę, która wydłuża żywotność urządzenia i pojazdu nośnego. Ostrze noża jest dwuścienne z wewnętrznymi wzmocnieniami. Ta solidna konstrukcja i użyte wysokiej jakości materiały oznaczają, że grubość ścianek może być zwarta, charakterystyka cięcia jest ekonomiczna pod względem wysiłku i zapewnia niski opór podczas cięcia okrągłych bel.
left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz