OFERTA

Wycinak szczękowy SILO CAT H

Nadaje się również do okrągłych bel
Idealny do dużych ładowarek kołowych i ładowarek teleskopowych
Od pojemności 1,48 do 2,12 m³
Wycinak szczękowy SILO CAT H

Materiały do pobrania

Wysoka konstrukcja do ładowarek tylnych, kołowych i teleskopowych

Ten typ idealnie nadaje się do montażu z tyłu ciągników o mocy powyżej 100 KM oraz ładowarek kołowych i teleskopowych. Dzięki dużej wysokości otwarcia wynoszącej 1,10 m SILO CAT H jest w stanie wygodnie rozłupywać i ciąć okrągłe bele. Dzięki objętości bloków od 1,48 do 2,12 m³ ta seria oferuje wszechstronne możliwości zastosowania w większych gospodarstwach ze względu na ich wydajną technologię.

Zapytaj o ofertę

Akcesoria

  1. Montaż na różne sposoby

SILO CAT może być montowany z tyłu ciągników (z podnośnikiem lub bez) oraz ładowarek czołowych, kołowych i teleskopowych bez czasochłonnej adaptacji. Wszystkie elementy mocujące są przykręcane i można je łatwo wymienić bez konieczności spawania – co oznacza, że SILO CAT może być nadal używany po zmianie na inny pojazd transportowy. Najczęstszym rodzajem mocowania dla typu H jest typ ładowarki kołowej lub ładowarki teleskopowej, a także konwencjonalne mocowanie trzypunktowe.

  1. Płyta do zamknięcia tylnej ściany

Całkowicie zamknięta ściana tylna zapobiega zgubieniu drobno posiekanej kiszonki z kukurydzy podczas transportu. Standardowo szara rama SILO CAT N otwiera się z tyłu. Płyta utrzymuje razem składniki paszy w koszu tnącym w zwarty sposób – płyta podłogowa jest dostępna jako oddzielne akcesorium do zakrycia zębów.

  1. Praktyczna wskazówka: odchylana płyta podłogowa do kiszonki drobnoziarnistej

Płyta podłogowa jest dostępna jako wyposażenie dodatkowe dla wszystkich modeli SILO CAT. Zęby nożyc do kiszonki są osłonięte płytą, aby zapobiec stratom podczas transportu paszy drobnoziarnistej. Odchylana płyta podłogowa jest łatwa do hydraulicznego uaktywnienia za pomocą wycinaka typu H. Różnorodne opcje aktywacji i dodatkowe zawory ułatwiają obsługę hydraulicznej płyty zawiasowej, jeśli pojazd nośny nie ma wystarczających funkcji podwójnego działania. Tego akcesorium nie można łączyć z popychaczem.

  1. Idealny do automatycznych systemów karmienia: popychacz hydrauliczny.

Blok silosu można wygodnie ustawić za pomocą hydraulicznego popychacza. To dodatkowe wyposażenie doskonale nadaje się do napełniania automatycznych systemów żywienia zwierząt lub układania zapasu kiszonki. Ten popychacz może być również używany z szuflą tnącą do silosu do ustawiania bloku kiszonki z kukurydzy w oborze dla zwierząt lub do załadunku mieszalnika pasz, gdzie ładowarka nie ma wystarczającej przestrzeni nad głową do przechylania. Blok silosu można łatwo wsunąć do wózka mieszalnika bez konieczności przechylania nożyc. Jeśli w pojeździe przewoźnika nie ma wystarczającej liczby jednostek sterujących dwustronnego działania, zaleca się zainstalowanie zaworu sekwencyjnego przełączania.

  1. Dodatkowe jednostki sterujące i zawory do SILO CAT

W połączeniu z hydraulicznie uruchamianymi akcesoriami, takimi jak podnośniki, płyty podłogowe lub popychacze, zaleca się zainstalowanie dodatkowego wyposażenia z elementami sterującymi i/lub zaworami MAMMUT. Oznacza to, że możliwe są również pojazdy transportowe, które nie mogą zapewnić wystarczającej liczby funkcji podwójnego działania.

  1. Wielowężowe złącze HYDROFIX jako idealne uzupełnienie

Złączki wielowężowe HYDROFIX ułatwiają podłączanie i odłączanie wycinaków SILO CAT, są łatwe w obsłudze, bez wysiłku fizycznego i bez utraty oleju. Zamawiając idealne urządzenie, możesz również wybierać spośród szerokiej gamy złączek wielowężowych.

left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz