Maszyny rolnicze

Wozy paszowe

Doświadczeni i troskliwi hodowcy, świadomi potrzeb swoich zwierząt, będą szukali rozwiązań, które zapewnią doskonale przygotowany TMR w krótkim czasie i przy łatwej obsłudze. Z myślą o ich zróżnicowanych, indywidualnych oczekiwaniach powstały wozy paszowe BvL / GEA – unikalne produkty projektowane z myślą o zdrowiu zwierząt i zysku ich właścicieli.
Dowiedz się więcej

Wycinaki do kiszonki

O tym, ze jakość paszy ma niebagatelny wpływ na zdrowie zwierząt nie trzeba przekonywać żadnego hodowcy. A w związku z tym staje on przed koniecznością właściwego zaopatrzenia gospodarstwa w odpowiednie maszyny – w tym wycinaki do kiszonki, które nie tylko ułatwią pracę, ale przede wszystkim pomogą utrzymać właściwy poziom żywienia.
Dowiedz się więcej

Ścielarki do słomy

Ze ścielarek do słomy nie korzysta wielu rolników. A szkoda, bo są to maszyny, które ułatwiają wykonywanie jednego z najbardziej pracochłonnych zadań w gospodarstwie, czyli rozdrabniania i rozrzucania słomy. Jakie ścielarki posiadamy w naszej ofercie? Jakie zastosowanie ma ścielarka do słomy i dlaczego wartą ją kupić?
Dowiedz się więcej

Mieszalniki do biogazowni

BvL oferuje szeroki wybór mieszalników do biogazowni. Pomożemy znaleźć sprzęt, który najlepiej sprawdzi się w Twojej instalacji biogazowej. W zakresie wielkości od 8 m³ do 80 m³ dostępne są różne mieszalniki pionowe, które mają różne otwory rozładunkowe.
Dowiedz się więcej
left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz