Agro-Tech Junoszyn jest młodą, prężnie działającą firmą w branży rolniczej. Jesteśmy generalnym importerem na Polskę firmy Böck Silosysteme, która jest liderem w produkcji silosów oraz okryć do kiszonki, firmy Tuchel Maschinenbau, której oferta obejmuje m.in. zamiatarki, ścielarki, podgarniacze TMR, zgarniacze rusztów czy pługi śnieżne oraz firmy TeeJet Technologies, której produkty do opryskiwania i precyzyjnego rolnictwa charakteryzują się najwyższą jakością.
Ponadto jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na terenie zachodniej Polski niemieckiego producenta BvL wyznaczającego najwyższe standardy w produkcji paszowozów, ścielarek i wycinaków do kiszonki, a także firmy Westermann.
Oferujemy techniczną obsługę rolnictwa opartą na wieloletnim doświadczeniu. Naszym priorytetem jest fachowość, elastyczność oraz solidność. W naszej ofercie znajduje się także obsługa serwisowa maszyn rolniczych oraz części zamienne wiodących producentów w branży rolniczej w konkurencyjnych cenach.

Posiadamy uprawnienia konserwatorskie w kategorii I WJK nr. K/19/0028/09 umożliwiające wykonanie prac konserwatorskich i przygotowanie Ładowaczy teleskopowych pod rejestrację UDT. Przygotowanie dokumentacji niezbędnej do rejestracji, wykonywanie przeglądów i napraw ładowaczy już objętych nadzorem.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy TeeJeet Technologies

TeeJet Technologies koncentruje się wyłącznie na technologii zastosowań. Firma i jej produkty są obecne na rynku rolniczym już od chwili wprowadzenia pierwszych produktów do ochrony plonów w latach czterdziestych XX w. Systemy sterowania wywodzą się od najwcześniejszych polowych zastosowań elektroniki w rolnictwie. To doświadczenie w dziedzinie opryskiwania, nawożenia i wysiewu oznacza, że nikt nie jest lepiej przygotowany do zapewnienia wysokiej jakości produktów i rozwiązań technicznych dla Państwa działalności. Innowacyjne, wyróżniające się w branży produkty – właśnie tego oczekujecie od firmy TeeJet.
Źródło:
http://teejet.it/polish/home/about-us.aspx

Zobacz produkty firmy TeeJet

Serwis

Firma Agro-Tech Junoszyn oferuje fachowe usługi serwisowe. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie i jesteśmy do Państwa dyspozycji z pełni wyposażonymi samochodami serwisowymi. Zapewniamy serwis mobilny, na żądanie, bezpośrednio przy maszynie. Nasza oferta obejmuje profesjonalną naprawę ciągników, ładowaczy teleskopowych, opryskiwaczy, a także wozów paszowych. Dodatkowo oferujemy kompleksowy serwis klimatyzacji oraz możliwość regeneracji ślimaków do hederów, łącznie z ich transportem. Proponujemy również serwis terminowy, polegający na podpisaniu umowy zobowiązującej nas do monitorowania i przestrzegania terminów przeglądów oraz udostępniania raportów z przeglądów napraw.

Galeria zdjęć