Elektrozawory do opryskiwacza

W naszej ofercie w kategorii zaworów i sterowania sekcjami znajdują się między innymi elektrozawory do opryskiwacza, w tym również:

  • elektryczne zawory regulacyjne,
  • zawory kulowe zamykające dopływ sterowane elektrycznie,
  • bloki zaworów,
  • złącza kołnierzowe,
  • zawory magnetyczne,
  • zawory ręczne oraz
  • złącza do szybkiego montażu.

Opryskiwanie jest jedną z form ochrony roślin i plonów przed wieloma szkodnikami. W przypadku rolnictwa, gdzie konieczne jest zabezpieczenie dużych powierzchni uprawnych nie sposób wykonać zadanie bez użycia specjalistycznego sprzętu rolniczego. Opryskiwacz to urządzenie, zbudowane m.in. ze zbiornika na ciecz roboczą, rozpylacza (lub odpowiednio zestawu rozpylaczy) czy pompy. Bardzo istotne są też elektrozawory w opryskiwaczu.

Odpowiednie ciśnienie osiągane jest dzięki temu, że w urządzeniu zamontowany został zawór do regulacji ciśnienia. Zawory regulacyjne do opryskiwacza dostępne są także w wersji bloku elektrozaworów.

Zawory elektromagnetyczne i elektryczne służą do regulacji dawkowania cieczy w opryskiwaczach. Mając sygnał z czujnika ciśnienia i prędkości regulują ustaloną wcześniej dawkę cieczy w opryskiwaczu. Natomiast zawory kulowe i ręczne należy ustawić ręcznie i utrzymywać stałą prędkość, przepływ lub ciśnienie są stałe. Nie otrzymują sygnału z czujników.

W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment, który obejmuje m.in. zawory sekcyjne, zawory regulujące ciśnienie, zawory kulowe sterowane elektrycznie, zawory powrotne, zawory przelewowe do opryskiwacza, zawory trójdrożne, zawory dwudrożne, zawory sterujące do opryskiwaczy, elektrozawory do opryskiwacza.

Rozbudowana gama produktów sprawia, że posiadamy większość części do najpopularniejszych maszyn rolniczych. Dostępny asortyment umożliwia zakup wszystkich niezbędnych elementów, w związku z czym awaria może zostać szybko naprawiona. U nas można nabyć zarówno elektrozawory, jak też zawór sterujący czy zawór stałociśnieniowy. Posiadają one odpowiednie wzory seryjne, dzięki którym łatwiej można dopasować uszkodzone elementy urządzenia i wymienić je na nowe. Elektrozawór do opryskiwacza musi być dopasowany do modelu urządzenia.

Szukając poszczególnych części należy zwrócić uwagę na specyfikę posiadanego modelu maszyny, ponieważ np. zawór kulowy do opryskiwacza dostępny jest w wersji dwudzielnej i trójdzielnej. Innym rodzajem jest zawór elektryczny do opryskiwacza, zawór manualny czy zawór zwrotny.

W ofercie posiadamy zawory sterujące manualne, w których występuje lub nie występuje kompensacja ciśnienia. Wśród dostępnych części znajdują się również kołnierze przyłączeniowe, rozdzielacz czy sekcja elektryczna, ale także elektrozawory o doskonałych parametrach technicznych i jakościowych.

Podstawowe informacje oraz parametry techniczne dostępne są w opisie danego produktu. Jeżeli nie masz pewności, jaki elektrozawór lub inna część będzie odpowiednia, pokaż nam ją, a nasi specjaliści pomogą dopasować odpowiedni model. Części do opryskiwacza dostępne są od ręki.

Dostępne w naszym sklepie części są nowe, na które udzielamy gwarancji. Zajmujemy się sprzedażą części wiodących producentów. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczane przez nas elementy są trwałe i wykonane z najlepszej jakości materiałów.

Nie możesz znaleźć poszukiwanej części lub konkretnego zaworu?

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy.