OFERTA

Nawigacja Rolnicza GPS Matrix 430

Ekran 4,3 cala
Łatwy w obsłudze
Jasny ekran
Nawigacja Rolnicza GPS Matrix 430

Materiały do pobrania

Nawigacja rolnicza GPS Teejet Matrix 430 to model, który śmiało można polecić osobom dopiero zaczynającym pracę (i przygodę) z nawigacją GPS. Wbudowano w niego wiele ciekawych i przydatnych opcji, które jednak nie wpływają mocno na cenę – dzięki czemu cena tego produktu jest nadal przystępna.

Zapytaj o ofertę

To istotne zwłaszcza dla osób, które ze względu na brak doświadczenia w tej materii, nie mają pewności czego dokładnie potrzebują i chcą dopiero “wypróbować” dostępny na rynku sprzęt.

GPS Matrix 430 z ekranem 4,3 cala i obrazkowym menu, umożliwia łatwą, przystępną nawigację na polu z minimalnymi pominięciami w pokryciu pola. Ekran tego urządzenia GPS dla rolnictwa jest kolorowy i dotykowy, posiada proste, idealne dla początkujących oprogramowanie i system graficzny.

Nie wymaga poświęcenia czasu i wiedzy na skomplikowaną konfigurację.

System podczas pracy pokazuje m.in. odchyłkę od kursu cross-track (jak w diodowym systemie naprowadzającym). Użytkownik ma możliwość wyboru dodatkowych parametrów (obszar obrobiony, prędkość jazdy), a ponadto umożliwia sprawdzenie, które przejazdy zostały jeszcze do zrobienia.

GPS Matrix 430 to idealna nawigacja polowa dla osób, które muszą pracować w terenie, gdzie jest słaba jakość sygnału lub, gdzie trudno o korektę różnicy SBAS.

System posiada bowiem znakomity wewnętrzny odbiornik z technologią stabilizacji Clearpath. Wzmacnia on działanie GNSS we wspomnianych obszarach.

Posiada funkcję Granicy, Proste Raportowanie i alarm sygnału dźwiękowego, który informuje o najechaniu na obszar już pokryty.

left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz