Opis produktu

Wykorzystaj maksymalnie nawigację z odbiornikiem RX 720

Dokładność wykonania prac zależy od kilku czynników, ale przede wszystkim od dokładności sygnału odbieranego przez nawigację. Duże znaczenie ma utrzymanie precyzji prac w okresie abonamentowym z wykorzystaniem wykonanych wcześniej prac.

TeeJet Technologies oferuje kilka poziomów dokładności sygnałów odpowiednich do wykonania różnego rodzaju prac.Używając anteny RX720 możesz uzyskać dowolny poziom dokładności w zależności od potrzeb:

  • 20-25 cm- sygnał GPS? GLONASS (sygnał bezpłatny)
    Odpowiedni do prac niewymagających wysokiej dokładności (opryskiwaniem rozsiewanie nawozów). Możliwość zwiększenia dokładności do 10-15 cm lub do 2-3 cm.
  • 10- 15 cm  TerraStar L
    Taka dokładność wystarczy do wykonania siewu zbóż w technologii wąskich rzędów, roślin zbóż, roślin strączkowych i na kiszonki. Umowa abonamentowa jest podpisywana na 1 rok i nie wymaga aktywacji anteny RX520. Ten rodzaj poprawek pozwala na uzyskanie powtarzalności przy wjeździe na ścieżki technologiczne w okresie abonamentowym.
  • 2-3 cm- TerraStar- C PRO
    Pozwala przeprowadzić sadzenie, zasiew i uprawę międzyrzędową roślin uprawianych w szerokich rzędach. Ta poprawka utrzymuje dokładność przy wjeździe na ścieżki technologiczne w okresie abonamentowym.

Zapytaj o ofertę

Materiały dotyczące produktu: