Zamiatarki manualne
OFERTA - WESTERMANN

Zamiatarki manualne

Zamiatarka ręczna manualna Westermann jest urządzeniem sprzątającym przeznaczonym do usuwania zanieczyszczeń, takich jak piach czy liście, na niewielkich powierzchniach zewnętrznych i wewnętrznych. Występuje w kilku wersjach – zamiatarki manualnej, gdzie działanie maszyny opiera się wyłącznie na pracy operatora, jak również w wersji zamiatarki elektrycznej bądź spalinowej.
Masz pytania dotyczące
naszej oferty?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Cechy zamiatarek manualnych

Manualną cechuje nieco mniejsza moc i wydajność, ale za to jest lżejsza i mniejsza. Kompaktowa, zwarta budowa zamiatarek ręcznych sprawia, że są zwrotne i łatwe w obsłudze. Doskonale sprawdzają się w trudno dostępnych miejscach. Ich skuteczność sprawia, że są idealne jako zamiatarki chodnikowe, a zamiatarka elektryczna to świetny wybór do kostki brukowej.

Podczas pracy zanieczyszczenia nie unoszą się, nie kurzy się, a brud ląduje w specjalnym zbiorniku, który co pewien czas należy opróżnić. Zaletą jest fakt, że stopniowe napełnianie zbiornika i zwiększanie ciężaru zamiatarki nie generuje trudności w prowadzeniu maszyny ani opróżnianiu kosza.

Podczas wyboru zamiatarki ręcznej należy bacznie przyjrzeć się uchwytom, aby długotrwałe popychanie bądź ciągnięcie nie sprawiało problemów operatorowi. Trzeba sprawdzić wytrzymałość szczotek i obudowy jak również dostępność na rynku części zamiennych.
left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz