Skręcanie worka silosowego za pomocą wierła BÖCK Silosysteme.

OKRYWANIE SILOSU INNOWACYJNYMI PRODUKTAMI BOCK SILOSYSTEME W KOMBINACIE ROLNYM KIETRZ!

W Kombinacie Rolnym Kietrz odbyło się profesjonalne okrywanie silosu produktami Bock Silosyteme. Wykorzystano zarówno folię Blue9, siatkę Gitterflex oraz żwirowe worki silosowe. W wydarzeniu wzięli udział specjaliści z Niemiec oraz Litwy z firmy Bock Silosysteme, którzy nie tylko brali czynny udział w okrywaniu silosu, ale także przeprowadzili szkolenie dla pracowników gospodarstwa.

Pełna galeria zdjęć: Okrywanie silosu innowacyjnymi produktami Bock Silosysteme w Kombinacie Rolnym Kietrz

NOWOŚĆ W FIRMIE TUCHEL MASCHINENBAU!

Zamiatarka doczepiana z napędem elektrycznym.

SZKOLENIE PRODUKTOWE I SERWISOWE W FIRMIE TUCHEL

Firma Tuchel Maschinenbau zorganizowała w swojej siedzibie w Niemczech, specjalnie dla Agro-Tech Junoszyn, szkolenie, które miało na celu przybliżyć nam ich produkty, technologię oraz najnowsze rozwiązania. Dzięki tym produktom ułatwisz codzienną pracę oraz zwiększysz jej efektywność  w swoim gospodarstwie!

Braliśmy tam także udział w szkoleniu serwisowym, dzięki czemu poznaliśmy maszyny Tuchel Maschinenbau „od podszewki”. Profesjonaliści pokazali nam jak przeprowadzić serwis szybko, sprawnie i efektywnie. W razie awarii wiecie do kogo dzwonić 🙂

Więcej zdjęć w galerii: http://agrotech-junoszyn.pl/galeria-zdjec/

WIZYTA W GOSPODARSTWIE ROLNYM HOF BLÖMER W RHEDE W NIEMCZECH

Podczas szkolenia zorganizowanego przez firmę Tuchel Maschinenbau, specjalnie dla Agro-Tech Junoszyn, mieliśmy możliwość odwiedzić nowoczesne i ekologiczne gospodarstwo rolne Hof Blömer w Rhede w Niemczech, które w codziennej pracy wykorzystuje maszyny i innowacyjne rozwiązania opracowane właśnie przez Tuchel Maschinenbau. Gospodarstwo to prowadzone jest przez Pana Markusa Blömera i zajmuje się także produkcją oraz dystrybucją własnych produktów spożywczych, które nie tylko są ekologiczne, ale również przepyszne! Jak widać, mieliśmy okazję spróbować, więc wiemy co mówimy;)

Więcej zdjęć z wizyty: http://agrotech-junoszyn.pl/galeria-zdjec/wizyta-w-gospodarstwie-rolnym-w-niemczech/

ŚCIELENIE SEPARATEM ZA POMOCĄ TRAC TRIO I ŚCIELARKI FIRMY TUCHEL MASCHINENBAU

Podczas szkolenia w firmie Tuchel Maschinenbau w Niemczech mieliśmy okazję odwiedzić nowoczesne gospodarstwo rolne Hof Blömer w Rhede w Niemczech, które wykorzystuje maszyny Tuchel Maschinenbau m.in. do ścielenia seperatem.

Więcej materiałów: http://agrotech-junoszyn.pl/galeria-zdjec/scielenie-separatem-za-pomoca-tractrio-i-scielarki-firmy-tuchel/

POKAZ PODGARNIACZA TMR W GOSPODARSTWIE ROLNYM ANDRZEJ JAWOROWICZ.

W Gospodarstwie Rolnym w Godziątkowie odbył się pokaz podgarniacza TMR. Podgarnianie paszy na stole paszowym jest jedną z najważniejszych czynności przy systemie żywienia opartym na TMR-rze. Wykonywanie tego ręcznie jest w przypadku dużych stad bardzo pracochłonne, dlatego warto zastosować maszynę, dzięki której czynność ta stanie szybka, prosta i efektywna. Jak widać na załączonym filmie, maszyna Westermann jest dziecinnie prosta w obsłudze;)

POKAZ WOZU PASZOWEGO BVL W GOSPODARSTWIE ROLNYM ANDRZEJ KRECZMER.

W Gospodarstwie Rolnym w Konarzewie odbył się pokaz dwuślimakowego wozu paszowego BvL. Wozy dwuślimakowe, dzięki kompaktowej konstrukcji, idealnie pasują do wąskich obór. Pojemność wozów dwuślimakowych zapewnia przygotowanie dużej ilości TMR-u, a ich kompaktowa konstrukcja umożliwia przejazd wąskim stołem paszowym.

POKAZ WYCINAKA BVL MEGASTAR 170 W GOSPODARSTWIE ROLNYM ANDRZEJ JAWOROWICZ.

W Gospodarstwie Rolnym w Godziątkowie odbył się pokaz wycinaka niemieckiej firmy BvL, który wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością konstrukcji. Jest całkowicie wykonany ze specjalnie utwardzanej stali, a rama poprzeczna wyposażona jest w dwa przeciwbieżnie działające noże. Funkcja ta daje wyjątkowo gładką ścianę cięcia. Maszyna jest niemal bezobsługowa i szczególnie dobrze nadaje się dla wymagających profesjonalistów.

AGRO- TECH JUNOSZYN NA OPOLARRZE 2019!

Firmę Agro-Tech Junoszyn po raz pierwszy można było spotkać na targach rolniczych Opolagra 2019. Było to nasze pierwsze, samodzielnie zorganizowane stoisko pod własnym szyldem. Dodatkowo na naszym stoisku gościliśmy zagranicznych przedstawicieli takich firm jak  BvL, BÖCK oraz Tuchel Maschinenbau.

Dzięki Opolagrze nawiązaliśmy wiele nowych współprac, a także poznaliśmy potrzeby naszych klientów poprzez bezpośredni kontakt z nimi. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z naszego uczestnictwa w tych targach i mamy nadzieję, że spotkacie nas jeszcze na niejednej wystawie rolniczej w Polsce i nie tylko!

ARTYKUŁ W TYGODNIKU PORADNIKU ROLNICZYM O NASZYM WOZIE PASZOWYM BVL.

AGRO-TECH JUNOSZYN OFICJALNYM IMPORTEREM FIRMY TUCHEL MASCHINENBAU!

Firma Agro-Tech Junoszyn nawiązała kolejną, bardzo dobrze zapowiadającą się współpracę z niemiecką firmą Tuchel Maschinenbau.

Tuchel Maschinenbau jest firmą z 28 letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w produkcji zamiatarek manualnych, doczepianych oraz maszyn samojezdnych. W jej ofercie znajduję się wiele produktów ułatwiających oraz zwiększających efektywność pracy m.in. w gospodarstwie rolnym tj. podgarniacz TMR, rozrzutnik paszy czy zgarniacz. Stawia ona na innowacyjne rozwiązania, trwałość, która stanowi wymierną podstawę zadowolenia klientów i daje długoterminowe zaufanie do marki Tuchel Maschinenbau oraz kompleksową obsługę obejmującą doradztwo techniczne przed sprzedażą, wsparcie i instrukcje na miejscu, a także dobrze zorganizowany serwis części zamiennych i szybką dostępność części zużywalnych, nawet po wielu latach od zakupu.

Pokaz Westermann w TopFarms Wielkopolska.

Firma Agro-Tech Junoszyn przeprowadziła pokaz maszyn Westermann w TopFarms Wielkopolska. TopFarms to ferma bydła posiadająca 800 krów o wydajności powyżej 11 tyś l.

DYNAJET W GOSPODARSTWIE ROLNYM KIETRZ!

Gospodarstwo Rolne Kietrz postawiło na nowoczesną i innowacyjną technologię. Nagrodzone złotym medalem targów Polagra Premiery 2018 rozwiązanie DynaJet firmy TeeJet w prosty sposób umożliwia sterowanie wielkością kropli i dawką cieczy, co znacząco zwiększa efektywność i jakość pracy. Dziękujemy i  życzymy powodzenia w dalszym rozwoju gospodarstwa!

Wizyta rolników w Agro-Tech Junoszyn

Stefan Schmidlin ze Szwajcarii , Zbigniew Sawicki z Rzepotowic oraz Roland Szymczak

NOWY PRODUKT WESTERMANN!

Firma Westermann wyprodukowała nowy produkt, którym jest Cleanmeleon 2 eRobot.  Jak sama nazwa wskazuje jest to robot, który jest samojezdny i nie wymaga kierowcy! Funkcję tę można także wyłączyć, co umożliwa pracę manualną. Dodatkowo, eRobot nie ugniata TMR, a napowietrza go, dzięki czemu przedłuża jego świeżość. Zasilany jest on akumulatorami, co skutkuje jego cichą pracą. Jego zastosowanie jest bardzo szerokie i wynika z możliwośc wymiany osprzętu.

Wizyta w firmie Westermann!

Na zdjęciu:

Roland Szymczak Agro -Tech Junoszyn i Ansgar Jacobs- szef sprzedaży Westermann.

Wizyta w fabryce BvL!

Na zdjęciu:

Szef eksportu Claus Mecklenburg i Prezes Agro- Tech przy najmniejszym i największym produkcie BVL.

Wizyta w fabryce BvL

Na zdjęciu:

Szef eksportu firmy BVL i prezes Agro Tech Roland Szymczak przy pierwszym na świecie wyprodukowanym wozie paszowym z pionowymi ślimakami!

Pokaz pracy wycinaka do kiszonki MegaStar firmy BVL w Stadninie Koni Pępowo

SZKOLENIE WESTERMANN W AGRO-TECH JUNOSZYN

W naszej firmie odbyło się szkolenie zorganizowane przez Westermann Radialbesen. Mieliśmy okazję poznać wszystkie produkty oraz zobaczyć ich niezawodną pracę w rzeczywistości. Umożliwiło nam to podniesienie naszych kwalifikacji oraz zdobycie większej wiedzy na temat zastosowania oraz funkcjonowania produktów Westermann.

AGRO-TECH JUNOSZYN AUTORYZOWANYM PRZEDSTAWICIELEM WESTERMANN RADIALBESEN!

Dynamiczny rozwój firmy oraz chęć pozyskania nowych rozwiązań dla naszych klientów pomogły nam w podjęciu współpracy z Westermann Radialbesen. Jest to firma szanowana, z wieloletnim doświadczeniem oraz specjalizująca się m.in w produkcji zamiatarek czy pogarniaczy TMR.

Dziękujemy za zaufanie!

NOWOŚĆ OD BVL!

Automatyczny system podawania FEEDSTAR

Feedstar to system karmienia z resztkowym poborem paszy opracowany przez firmę Eder oraz dystrubuowany przez BvL. Pozwala zaoszczędzić nie tylko miejsce i czas, ale również paszę oraz pieniądze.

Karma jest automatycznie podawana zwierzętom w ustalonym czasie – niezawodnie i w pełni automatycznie.

Prosta i niezawodna technologia w przystępnej cenie. Czego chcieć więcej!

http://agrotech-junoszyn.pl/bvl/feedstar/

40-LECIE WOZU PASZOWEGO BVL V-MIX!

Długoletnia firma BvL ma jeszcze jedną okazję do obchodzenia okrągłych urodzin!
Firma Bernard van Lengerich GmbH & Co. KG, wciąż działająca w regionie macierzystym Emsland, z dumą wspomina swoją historię rozwoju i pragnie przenieść ją na wyższy poziom: 40 lat temu firma przedstawiła światu pierwszy pionowy mikser paszowy i od tego czasu stale go rozwija, dostosowując go do stale rosnących wymagań współczesnych gospodarstw mlecznych. Dziś firma znajduje się w czołówce światowych producentów w branży urządzeń do karmienia. Teraz, w piątym pokoleniu, firma rodzinna Emsland koncentruje się na produktach inżynieryjnych dostosowanych do potrzeb każdego klienta.
Przykładami innowacyjności BvL są opatentowany system EDS, który pozwala na szybkie i bezpośrednie upuszczanie paszy z najwyższą precyzją.
Głęboko zakorzeniona w regionie Emsland firma znalazła swój przepis na sukces polegając na tak ważnych składnikach jak ciągłość i niezawodność oraz dodając zdrową porcję naukowej ciekawości. Sekretem długoletniego sukcesu firmy jest dostarczanie rolnikom indywidualnych rozwiązań, które idealnie pasują do ich indywidualnych wymagań.

EUTOTIER 2018 W  HANOWERZE!

Na tegorocznych targach EuroTier w Hanowerze przypięczętowano współpracę między Agro-Tech Junoszyn a niemieckim producentem wozów paszowych- BvL.
Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom nie tylko najwyższą jakość oraz technologię, ale także komfort, efektywność i wygodę.

Właściciel – BVL Bernard Van Langerich i Roland Szymczak – Agro -Tech Junoszyn

EUROTIER 2018

Roland Szymczak Agro -Tech Junoszyn i Martin Schmitz – szef firmy Bock, która jest wiodącą europejską firmą dostarczającą zarówno zaciski jak i okrywy do kiszonki.

EUROTIER 2018!

Roland Szymczak  (Agro Tech Junoszyn) wraz Ansgarem Jacobs, który jest szefem sprzedaży w firmie Westermann- lider w produkcji sprzętu inwentarskiego.

SPRZEDAŻ I PIERWSZE URUCHOMIENIE WOZU BvL W KOMBINACIE ROLNYM KIETRZ!

Agro-Tech Junoszyn może pochwalić się owocną współpracą z Kombinatem Rolnym Kietrz, gdzie sprzedano i uruchomiono nowy wóz BvL. Dziękujemy za zaufanie!

SZKOLENIE SERWISOWE DLA AGRO- TECH JUNOSZYN POPROWADZONE PRZEZ PRZEDSTAWICIELI FIRMY BvL Z NIEMIEC.

Udana współpraca z firmą BvL umożliwia nam czynne uczestnictwo w szkoleniach dotyczących serwisu wozów paszowych. Dzięki temu nasi serwisanci stale podnoszą swoje kwalifikacje i rozwijają umiejętności przydatne podczas pracy u klientów. Tym razem szkolenie zostało poprowadzone dla nas przez przedstawicieli BvL z Niemiec. Dziękujemy za możliwość rozwoju!

AGRO- TECH JUNOSZYN NA AGRO SHOW 2018 JAKO WYSTAWCA!

Nasza firma po raz pierwszy miała możliwość wystawienia się na Agro Show- największych targach rolniczych w Polsce. Mamy nadzieję, że prężny rozwój firmy pozwoli nam zaprezentować się jeszcze na niejednych wystawach rolniczych.