Chwytaki bel
OFERTA

Chwytaki bel

Szybki i łatwy transport bel
Bez uszkodzeń folii ochronnej bel
Bezpieczeństwo na drodze
Zmniejszenie nakładu pracy
Okrągłe bele są popularne w wielu gospodarstwach, ponieważ są elastyczne w obsłudze. Zwłaszcza w odniesieniu do niezawodnej konserwacji pasz i prostej logistyki. Dlatego również podczas transportu ważne są odpowiednie narzędzia, zwłaszcza w przypadku okrągłych bel kiszonki. Transport z łąki na stół paszowy powinien być szybki, łatwy i bezpieczny. Tutaj MAMMUT oferuje szeroką gamę urządzeń do transportu bel okrągłych, które spełniają wszystkie wymagania.
Masz pytania dotyczące
naszej oferty?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Zmniejszenie nakładu pracy

Odpowiednie rozwiązanie do transportu bel towarzyszy każdej koncepcji żywienia bydła z okrągłymi belami. Każdy, kto chce wydajnie żywić zwierzęta gospodarskie, powinien upewnić się, że wszystkie operacje są dobrze skoordynowane, co zmniejsza obciążenie pracą. Z zębami, widłami lub kolcami do bel okrągłych MAMMUT transport bel jest bezpieczną, łatwą i niezawodną operacją. Oznacza to, że okrągły bele są łatwiej dostępne, co jest kluczem do dokładnego pomiaru czasu w codziennym żywieniu zwierząt gospodarskich.

Zapewnienie jakości paszy dzięki starannemu transportowi bel

Płynna praca zębów chwytaka do bel okrągłych oraz zębów do bel okrągłych z rolkami chroni folię. Zapobiega to przypadkowemu przedostawaniu się powietrza i ogranicza straty paszy do minimum. Szczególnie podczas przechowywania świeżo zrolowanych bel należy zachować ostrożność podczas transportu – tutaj Mammut zapewnia odpowiednie rozwiązania.
left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz