Wynajem zamiatarek
Oferta

Wynajem Zamiatarek

Zamiatarki drogowe
firmy Tuchel Maschinenbau
Różne parametry, wyposażenie
oraz wielkości zamiatarek
Doradztwo w kwestii wyboru
odpowiedniego modelu

Zamiatarki drogowe - uliczne - do wynajęcia

Zamiatarka Kompakt 520-150

240 zł netto za dzień*
*Minimalny czas wynajmu 5 dni
Zapytaj o ofertę
Informacje dodatkowe
 • Średnica szczotki 520 mm, szerokość robocza 150 cm
 • Napęd na wałek WOM
 • Przeznaczony do traktorków komunalnych i małych ładowarek
 • Poziomowanie 3 D

Zamiatarka Eco Pro – do wózków widłowych

240 zł netto za dzień*
*Minimalny czas wynajmu 5 dni
Zapytaj o ofertę
Informacje dodatkowe
 • Stabilny montaż na widły
 • Napęd hydrauliczny
 • Hydrauliczny podnoszony zbiornik na zanieczyszczenia bez konieczności demontażu
 • Szerokość robocza – 150 cm
 • Zraszacz na wodę i szczotka boczna

Zamiatarka drogowa Eco Pro 260

230 zł netto za dzień*
*Minimalny czas wynajmu 5 dni
Zapytaj o ofertę
Informacje dodatkowe
 • Szerokość robocza: 260 cm
 • Bez szczotki bocznej
 • Ukosowanie w standardzie
 • Średnica  szczotki: 520 mm
 • Montaż na Tuz ciągnika przód /tył

Zamiatarka Sweep Plus 590-260

260 zł netto za dzień*
*Minimalny czas wynajmu: 5 dni
Zapytaj o ofertę
Informacje dodatkowe
 • Średnica szczotki 590 mm
 • Montaż na Tuz , przód / tył ciągnika
 • Zbiornik hydrauliczny na zanieczyszczenia , ukosowanie w standardzie
 • Funkcja zamiatania i podmiatania
 • Napęd hydrauliczny

Zamiatarka Profi 660-230

280 zł netto/1 dzień *
*Minimalny czas wynajmu: 5 dni
Zapytaj o ofertę
Informacje dodatkowe
 • Zamiatarka do ciągników, ładowarek i maszyn budowlanych
 • Poziomowanie 3D
 • Szerokość robocza 230 cm
 • Funkcja zamiatania i podmiatania
 • Średnica szczotki 660 mm
 • Napęd hydrauliczny

Zamiatarka Profi 660 – 260

300 zł netto za dzień*
*Minimalny czas wynajmu 5 dni
Zapytaj o ofertę
Informacje dodatkowe
 • Szerokość robocza - 260 cm
 • Średnica szczotki – 660 mm
 • Poziomowanie 3 D
 • Montaż combi do ładowarek i maszyn budowlanych - napęd hydrauliczny
left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

  Wypełnij formularz

  Wynajem zamiatarek ulicznych Tuchel – jakość i możliwości

  Zamiatarki firmy Tuchel już od lat cieszą się zaufaniem użytkowników, dlatego właśnie je udostępniamy naszym klientom. Zamiatarki do wynajęcia charakteryzują się nie tylko niezawodną i świetnie zaprojektowaną konstrukcją. Stawiamy na solidność, dlatego oferowany przez nas sprzęt podlega regularnemu serwisowaniu i zawsze jest w nienagannym stanie. Dzięki temu nasi klienci mogą zawsze mieć pewność, że wypożyczany sprzęt będzie zawsze całkowicie sprawny. Między innymi dlatego właśnie coraz więcej osób decyduje się właśnie na wypożyczenie sprzętu, a nie inwestowanie w jego zakup. Regularne naprawy i serwis maszyn to koszt, który stawia pod znakiem zapytania opłacalność takiej inwestycji.

  Zamiatarka drogowa Eco 260

  Eco 260 to bardzo uniwersalna zamiatarka. Posiada ona wiele wariantów, dlatego może być bardzo łatwo dostosowana do potrzeb użytkownika. Podstawowy zestaw wyposażony jest w koła podporowe o regulowanej wysokości. Posiada mechaniczną regulację boczną wraz z odpowiednim zabezpieczeniem. Wyposażono ją w wysokiej jakości szczotkę PP. Opcjonalnie model ten może być wyposażony również w pojemnik na śmieci, dodatkowe zabezpieczenia, dodatkową szczotkę boczną (wymaga niezależnego napędu), a także mechanizm hydraulicznego opróżniania zbiornika. Zamiatarka może być używana z bardzo różnymi maszynami. Może być zamontowana nie tylko na klasycznym ciągniku, ale również na wózkach widłowych, czy niewielkiej ładowarce.

  Zamiatarka uliczna Eco 230

  Zamiatarka Eco 230 to również model, który oferuje użytkownikom bardzo szerokie możliwości. Od poprzednio opisanego modelu, zamiatarka ta różni się szerokością części roboczej, która w tym przypadku jest nieco mniejsza. Urządzenia tego rodzaju to świetne narzędzia do zamiatania powierzchni o średnich rozmiarach. Tak samo jak w przypadku innych modeli z serii Eco, również tutaj producent zadbał o możliwość dodatkowego wyposażenia urządzenia w dodatkowe części. Zamiatarka tego rodzaju może zostać zamontowana na różnorodnych urządzeniach – od ciągnika, do niewielkiego wózka widłowego.

  Zamiatarka Plus 590

  Model zamiatarki Plus 590 to przede wszystkim bardzo duże możliwości, które to urządzenie daje użytkownikom. Szczotka tego urządzenia została znacznie powiększona – jej średnica wynosi 590 milimetrów. Dzięki temu zamiatanie jest bardzo skuteczne, przy jednoczesnym relatywnie niewielkim zużyciu energii, a także zużyciu samej szczotki. Jej żywotność znacznie powiększona została dzięki materiałowi, który został zastosowany w jej produkcji. Szczotka w modelu Plus 590 wykonana została całości z PP, dzięki czemu charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, a jednocześnie skutecznością.

  Skuteczność szczotki zwiększona jest znacznie dzięki zastosowaniu specjalnych pierścieni szczotkowych kombi WaveLine, oraz systemu CrownLock. W przypadku tego modelu zamiatarki hydrauliczny mechanizm opróżniania zbiornika na brud należy do standardowego wyposażenia. Producent przewidział jednak oczywiście wiele możliwości udoskonalenia maszyny przy pomocy dostępnych dodatków. Urządzenie wyposażone jest w koła podporowe 250 mm, oraz stopy podporowe, a także ma możliwość wyposażenia w dodatkowe – trzecie koło podporowe.

  Zamiatarka Profi 660

  Zamiatarka Profi 660 to urządzenie o stosunkowo największych możliwościach z oferowanych do wynajęcia maszyn. Została ona wyposażona w zamiatającą szczotkę walcową o średnicy 660 milimetrów. Szczotka wyposażona jest w pierścienie szczotkowe kombi WaveLine o strukturze przypominającej plaster miodu, oraz system CrownLock. Dodatkowo zamiatarka posiada wewnętrzny silnik, który dodatkowo zwiększa skuteczność pracy. Bardzo wygodne w przypadku tego modelu jest to, że zmiana z trybu swobodnej jazdy na tryb pracy odbywać się może hydraulicznie.

  Zamiatarka taka polecana jest do czyszczenia dużych i mocno zabrudzonych powierzchni, z którymi radzi sobie bez najmniejszego problemu. Warto zaznaczyć, że silnik w jaki wyposażone jest urządzenie jest w tym przypadku częścią jego standardowego wyposażenia. Tak samo jak w przypadku pozostałych modeli zamiatarek Tuchel, także tutaj istnieje możliwość znacznej rozbudowy maszyny o dodatkowe komponenty. Mechanizm poziomowania urządzenia skonstruowany jest w taki sposób, by zapewnić jego optymalną pracę, niezależnie do rodzaju powierzchni, na jakim jest ono używane. Maszyna może być zaadaptowana do mocowania zarówno na ciągnikach, jak i wózkach widłowych i podobnych pojazdach.

  Ślimakowy podgarniacz TMR

  Napęd na trzy koła, z skrętną tylną osią i hydrauliczne sterowanie wyróżniają ten trójkołowy pojazd. W trudnym terenie i na ograniczonej przestrzeni można optymalnie korzystać z Tuchel-Trac Trio. Dwa hydrauliczne obwody sterowania o dwustronnym działaniu zapewniają szybką i wydajną pracę. Dźwignie sterujące hydrauliki roboczej są łatwo dostępne, bezpośrednio obok regulowanego fotela. Dzięki całkowicie podnoszonej plastikowej osłonie, elementy są łatwo dostępne w celu konserwacji i serwisu. Tuchel- Trac Trio to łatwy w użyciu i potężny pojazd.
  Podgarniacz TMR o szerokości 110 cm posiada łożyskowanie po obu stronach oraz krawędź czyszczącą za ślimakiem.