OFERTA

System nawigacji GPS CenterLine® 220

System nawigacji GPS CenterLine® 220

Kompaktowa nawigacja do każdej aplikacji.
Przenośny zestaw nawigacji GPS dla rolników. System nawigacji GPS Teejet CenterLine 220 do kontroli jazdy równoległej zawiera odbiornik sygnału satelitarnego EGNOS 5Hz posiadający zewnętrzną antenę.

Zapytaj o ofertę

Ciekawym rozwiązaniem jest panel z diodami LED i wyświetlacz graficzny. Pozwalają wykorzystać GPS przy wielu różnorodnych pracach polowych, w skutek czego rolnik zyskuje precyzyjne źródło pełnych, wartościowych informacji.

Praca z systemem CenterLine 220 jest prosta i szybka, a konfiguracja na tyle intuicyjna i nieskomplikowana, że nie wstrzymuje użytkownika od pracy. Samo użytkowanie też nie przysparza problemów.

Klawiatura nawigacji jest wygodna i przyjemna w obsłudze. Warte uwagi są dodatkowe funkcje takie jak możliwość wyprzedzania kierunku na bazie szacunkowej przyszłej pozycji czy funkcja powrotu do wskazanego punktu.

Ta kompaktowa nawigacja polowa posiada tryby naprowadzania w jeździe równoległej po linii prostej, a także po linii krzywej. Współgra z urządzeniami sterującymi, których specyfika wymaga sygnału o rzeczywistej prędkości poruszania się.

left-logo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń do nas
Napisz e-mail

    Wypełnij formularz